Ona marzy o trójkącie!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Od 3 lat jestem w poważnym związku z dziewczyną. Świetnie się rozumiemy. Regularnie współżyjemy ze sobą. Jednak ona ostatnio powiedziała mi, że marzy o trójkącie!

Zdjęcie

Natalię poznałem w bibliotece. Pisała wtedy swoją pracę magisterską. Od razu wpadła mi w oko. Postanowiłem podejść do niej i poprosić o spotkanie. Zgodziła się. Na następny dzień umówiliśmy się w kawiarni. Okazało się, że Natalia jest nieśmiała, ale odpowiedzialna. Zaimponowała mi swoją inteligencją. Była moim przeciwieństwem, ponieważ ja uwielbiam chodzić na imprezy, oprócz tego jestem niecierpliwy. Jednak po miesiącu regularnych spotkań zostaliśmy parą. Od kiedy Natalia skończyła studia, czyli już od roku, mieszkamy razem.

Kilka dni temu po powrocie z pracy Natalia oznajmiła mi, że musi ze mną poważnie porozmawiać. W pierwszej chwili pomyślałem, że chce zakończyć ten związek. Jednak to nie miało sensu! Usiedliśmy na kanapie w salonie. Wtedy dowiedziałem się, że Natalia marzy o trójkącie ze mną i inną kobietą. Powiedziała, że chciałaby spełnić swoje marzenie erotyczne. Poprosiła mnie o podjęcie decyzji. Dała mi czas do końca miesiąca. Jednak ja zawsze uważałem, że stosunek płciowy powinien być zbliżeniem dwóch osób przeciwnej płci. Nie wiem, czy warto poświęcać się, aby spełnić marzenie ukochanej kobiety. Co robić? Potrzebuję waszej pomocy!

Reklama

Czasami nawet najlepsza "książkowa" rada nie zastąpi tej, która wynika z naszych doświadczeń. Do naszej redakcji przychodzi wiele takich listów, na które jednej osobie trudno jest mądrze odpowiedzieć, ale liczymy na was.

Redakcja

Jeśli potrzebujesz rady naszych czytelniczek - napisz do nas!

Artykuł pochodzi z kategorii: Uczucia

REKLAMA

POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Ona marzy o trójkącie!

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 122,

przeczytane przez: 183 osoby Dodaj komentarz

Reklama

Reklama