5 pomysłów na grę wstępną

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Ta gra ma swoich wirtuozów, ale zdarzają się i przegrani. A przegrywają ci, którzy nie doceniają jej znaczenia. Tymczasem miłosne igraszki są królewskim gościńcem do udanego życia seksualnego.

Zdjęcie

/ThetaXstock
/ThetaXstock
"Gra wstępna jest bez sensu...To tak jakby trąbić 15 min przed wjazdem do garażu!" - głoszą zwolennicy szybkich numerków. Lepiej jest jednak chwilę potrąbić niż wjeżdżać przez zamknięte drzwi - inaczej efekty będą opłakane. Wiedzą o tym i właściciele samochodów i wytrawni znawcy tajników kobiecego ciała. Ci drudzy wiedzą nawet więcej: jednostajne "trąbienie" może nie zadziałać, a 15 minut może się okazać czasem niewystarczającym.

Co ma zrobić kobieta, jeżeli jej partner uznaje jedynie grę w piłkę, ewentualnie grę w karty, a gra wstępna to dla niego zupełna abstrakcja? Jedno jest pewne - nie warto czekać, aż sam zrozumie. Zainicjujcie grę, a kiedy kości zostaną rzucone waszemu mężczyźnie nie pozostanie nic innego niż dać się wciągnąć w wir wydarzeń. Oto kilka pomysłów, które można wykorzystać nie tylko 9 listopada - w Międzynarodowym Dniu Gry Wstępnej:

Reklama

Polowanie na punkt S

Oczywiście możecie zacząć od polowania na punkt G, ale lepiej zostawić to na sam koniec. Pomyślcie o punkcie S (jak słodki, seksowny lub - jeśli wolicie - jak stymulacja). Szukajcie miejsc, których pobudzanie daje wam najwięcej przyjemności. Może się okazać, że takich punktów jest wiele i znajdują się tam, gdzie wcale tego nie podejrzewaliście. Nie śpieszcie się - zdobytą wiedzę będziecie mogli jeszcze nie raz wykorzystać przy okazji innych gier. Kiedy mapa będzie już gotowa możecie zabrać się za poszukiwanie słynnego punktu G. Mała podpowiedź: znajduje się on na przedniej ścianie pochwy na głębokości mniej więcej małego palca.

Niewolnik na jedną noc

Kto będzie niewolnikiem, a kto panem zależy tylko i wyłącznie od waszej decyzji, ale najlepiej jeśli będziecie się zamieniać rolami - to pozwoli wam lepiej poznać swoje potrzeby i przyniesie satysfakcję obu stronom. Sytuacja, w której to on jest niewolnikiem jest wprost wymarzona do przeprowadzenia małego szkolenia z gry wstępnej. Jako niewolnik będzie musiał spełniać wszystkie twoje zachcianki wiec możesz kro po kroku nauczyć go tego, co sprawia ci przyjemność. Nie wstydź się mówić czego pragniesz i czego oczekujesz - jeżeli mu nie powiesz skąd ma wiedzieć?

Zmiana kierunku

Pocałunki w usta i czułe spojrzenia w oczy są miłe i romantyczne, ale jeżeli należycie do tych par, które ograniczają pieszczoty do górnych partii ciała pora pomyśleć o zmianie kierunku. Może tym razem warto zacząć od stóp? Są niezwykle wrażliwe - wykorzystajcie to. Pamiętajcie, że przemierzając tą samą drogę w odwrotnym kierunku zawsze można dokonać jakiegoś zaskakującego odkrycia.

Perwersje w domowym stylu

Wibratory i lateksowe gadżety budzą w tobie jedynie zażenowanie, ale chciałabyś spróbować czegoś nowego? Nie musicie odwiedzać sex-shopów żeby wprowadzić nieco urozmaicenia do waszego życia erotycznego. Twoje pończochy mogą sprawdzić się równie dobrze jak kajdanki z futerkiem, a w kuchennym fartuszku narzuconym na gołe ciało możesz wyglądać bardziej sexy niż w lateksowym body. Od łaskotania, przez gry w "rozbieranego", po kręcenie filmów domową kamerą - to jak daleko posuniecie się w domowych zabawach zależy tylko od was.

Na czystym, kuchennym blacie

Ostatnia propozycja jest skierowana specjalnie do panów, a warto się z nią zapoznać bo może ona pomóc z każdej kobiety uczynić prawdziwy wulkan seksu. Ian Kerner seksuolog kliniczny, autor wielu poradników dotyczących seksu twierdzi, że cieszyć się seksem może jedynie kobieta zrelaksowana i wypoczęta. Ma w związku z tym dla panów praktyczną radę: pomagajcie w domu! Chcecie ostrych przeżyć na kuchennym blacie? Najpierw go posprzątajcie. Chcecie aby partnerka dosiadała was niczym pełnokrwistego ogiera? Na pewno tego nie zrobi, jeżeli będzie padać z nóg po całym dniu na dwóch etatach (w pracy i w domu). Zacznijcie grę wstępną od wspólnego sprzątania, odkurzajcie ubrani prowokacyjnie w same bokserki, a efekty przekroczą wasze najśmielsze oczekiwania!

IG

Artykuł pochodzi z kategorii: Seks

REKLAMA

Więcej na temat:gra wstępna
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: 5 pomysłów na grę wstępną

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 63,

przeczytane przez: 481 osób Dodaj komentarz

Reklama

Reklama