Seks w łóżku? To nudne

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Uwielbiasz seks ze swoim partnerem. Ale w łóżku zaczyna ci się już nudzić. Pomyśl trochę i zaaranżuj miłą chwilę gdzie indziej.

Zdjęcie

/arch. INTERIA.PL
/arch. INTERIA.PL

Zdjęcie

/arch. INTERIA.PL
/arch. INTERIA.PL
Co wieczór powtarza się ten sam scenariusz. Kładziecie się do łóżka, zaczynacie grę wstępną, kochacie się i zasypiacie.

Czasem staracie sobie urozmaicać te miłe chwile w łóżku: świeczki, seksowna bielizna czy nastrojowa muzyka. Jednak powoli wpadacie w rutynę i zaczyna wam to powszednieć. Najwyższy czas wymyśleć coś nowego.

Reklama

Wanna

Zdjęcie

...pod przysznicem /
...pod przysznicem
/
Nie próbowaliście jeszcze kochać się w wannie? To takie przyjemne. Możesz przygotować ciepłą kąpiel z pianką, schłodzić szampana, zapalić świeczki. Jeśli zaprosisz swojego ukochanego do takiej łazienki, na pewno nie pożałujesz... A co jeśli nie macie wanny, tylko kabinę prysznicową? Nieważne, pod prysznicem też może być ekscytująco, zwłaszcza jak wzajemnie się namydlicie.

Stół kuchenny

Zdjęcie

...na stole kuchennym /
...na stole kuchennym
/
O seksie na stole kuchennym krążą legendy, podobno mężczyźni o tym marzą. Jeśli twój partner jeszcze tego nie proponował, ty zaproponuj. Nie miej na sobie zbyt dużej ilości ubrań, najlepiej zwiewną sukienkę, pończochy i bieliznę. Tylko uważajcie na szklane rzeczy i sztućce na stole.

Na dywanie

Na dywanie też może być przyjemnie. I w salonie, i w przedpokoju czy w sypialni. Gdziekolwiek. Nie krępujcie się. Porozrzucajcie wszędzie wasze ubrania.

W kinie

"Idziesz na film czy do kina?" Często możemy usłyszeć takie pytanie. Tak więc i w kinie można się kochać. Niekoniecznie na premierze, gdy sala jest pełna ludzi. Nasi sąsiedzi mogliby tego nie przeżyć spokojnie :) Ale jak w kinie jest dosyć pusto, to w ostatnich rzędach można robić niesamowite rzeczy.

Na łonie przyrody

Zdjęcie

...na łące /
...na łące
/
To wprawdzie nie sezon na seks na łonie przyrody, no chyba, że jesteście w jakimś ciepłym kraju. Czas jednak szybko leci i nim się oglądniesz, już będzie wiosna i lato. I wtedy puść wodze fantazji i poszalejcie z ukochanym na plaży przy blasku księżyca, na łące podczas pikniku czy w lesie w czasie grzybobrania. Tylko uważajcie, żebyście nie trafili na mrowisko, bo wtedy miłe chwile mogą się okazać się niezbyt miłymi.

Samochód

Zdjęcie

...w samochodzie /
...w samochodzie
/
Często na filmach oglądasz takie sceny - para uprawia seks na tylnym siedzeniu. Może czas spróbować czegoś takiego. Pewnie superkomfortowo nie będzie, chyba, że macie do dyspozycji limuzynę :) Jeśli nie i tak spróbujcie. Oczywiście nie pod blokiem, na widoku wszystkich sąsiadów, bo to grozi wezwaniem policji czy straży miejskiej. Ale gdzieś w zacisznym miejscu, przy niezbyt uczęszczanej drodze. Możesz się przygotować do tej "miłosnej przejażdżki" - nie zakładaj tego dnia bielizny. Twój mężczyzna na pewno będzie wniebowzięty.

Miejsce publiczne

Zdjęcie

...na imprezie /
...na imprezie
/
Jesteście np. z przyjaciółmi na imprezce. A może "szybki numerek" w łazience czy w jakimś zakamarku? Takie ekstremalne miejsca i sytuacje powodują podniesienie poziomu adrenaliny i są bardzo podniecające. Można też spróbować seksu w windzie, jednak windę trzeba zatrzymać, bo chyba aż tak "szybkiego numerku" nie da się wykonać.

A ty w jakim "dziwnym" miejscu się kochałaś?

Artykuł pochodzi z kategorii: Seks

REKLAMA

Więcej na temat:seks
POLECANE zwiń

Reklama

Skomentuj artykuł: Seks w łóżku? To nudne

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7271

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

Koszt całkowity SMS 2,46 PLN Nota prawna O co chodzi z wyróżnieniem?

Wasze komentarze: 391,

przeczytane przez: 586 osób Dodaj komentarz

Reklama

Reklama