Reklama

Seks w łóżku? To nudne

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Uwielbiasz seks ze swoim partnerem. Ale w łóżku zaczyna ci się już nudzić. Pomyśl trochę i zaaranżuj miłą chwilę gdzie indziej.

Zdjęcie

/arch. INTERIA.PL
/arch. INTERIA.PL

Zdjęcie

/arch. INTERIA.PL
/arch. INTERIA.PL
Co wieczór powtarza się ten sam scenariusz. Kładziecie się do łóżka, zaczynacie grę wstępną, kochacie się i zasypiacie.

Czasem staracie sobie urozmaicać te miłe chwile w łóżku: świeczki, seksowna bielizna czy nastrojowa muzyka. Jednak powoli wpadacie w rutynę i zaczyna wam to powszednieć. Najwyższy czas wymyśleć coś nowego.

Reklama

Wanna

Zdjęcie

...pod przysznicem
...pod przysznicem
Nie próbowaliście jeszcze kochać się w wannie? To takie przyjemne. Możesz przygotować ciepłą kąpiel z pianką, schłodzić szampana, zapalić świeczki. Jeśli zaprosisz swojego ukochanego do takiej łazienki, na pewno nie pożałujesz... A co jeśli nie macie wanny, tylko kabinę prysznicową? Nieważne, pod prysznicem też może być ekscytująco, zwłaszcza jak wzajemnie się namydlicie.

Stół kuchenny

Zdjęcie

...na stole kuchennym
...na stole kuchennym
O seksie na stole kuchennym krążą legendy, podobno mężczyźni o tym marzą. Jeśli twój partner jeszcze tego nie proponował, ty zaproponuj. Nie miej na sobie zbyt dużej ilości ubrań, najlepiej zwiewną sukienkę, pończochy i bieliznę. Tylko uważajcie na szklane rzeczy i sztućce na stole.

Na dywanie

Na dywanie też może być przyjemnie. I w salonie, i w przedpokoju czy w sypialni. Gdziekolwiek. Nie krępujcie się. Porozrzucajcie wszędzie wasze ubrania.

W kinie

"Idziesz na film czy do kina?" Często możemy usłyszeć takie pytanie. Tak więc i w kinie można się kochać. Niekoniecznie na premierze, gdy sala jest pełna ludzi. Nasi sąsiedzi mogliby tego nie przeżyć spokojnie :) Ale jak w kinie jest dosyć pusto, to w ostatnich rzędach można robić niesamowite rzeczy.

Na łonie przyrody

Zdjęcie

...na łące
...na łące
To wprawdzie nie sezon na seks na łonie przyrody, no chyba, że jesteście w jakimś ciepłym kraju. Czas jednak szybko leci i nim się oglądniesz, już będzie wiosna i lato. I wtedy puść wodze fantazji i poszalejcie z ukochanym na plaży przy blasku księżyca, na łące podczas pikniku czy w lesie w czasie grzybobrania. Tylko uważajcie, żebyście nie trafili na mrowisko, bo wtedy miłe chwile mogą się okazać się niezbyt miłymi.

Samochód

Zdjęcie

...w samochodzie
...w samochodzie
Często na filmach oglądasz takie sceny - para uprawia seks na tylnym siedzeniu. Może czas spróbować czegoś takiego. Pewnie superkomfortowo nie będzie, chyba, że macie do dyspozycji limuzynę :) Jeśli nie i tak spróbujcie. Oczywiście nie pod blokiem, na widoku wszystkich sąsiadów, bo to grozi wezwaniem policji czy straży miejskiej. Ale gdzieś w zacisznym miejscu, przy niezbyt uczęszczanej drodze. Możesz się przygotować do tej "miłosnej przejażdżki" - nie zakładaj tego dnia bielizny. Twój mężczyzna na pewno będzie wniebowzięty.

Miejsce publiczne

Zdjęcie

...na imprezie
...na imprezie
Jesteście np. z przyjaciółmi na imprezce. A może "szybki numerek" w łazience czy w jakimś zakamarku? Takie ekstremalne miejsca i sytuacje powodują podniesienie poziomu adrenaliny i są bardzo podniecające. Można też spróbować seksu w windzie, jednak windę trzeba zatrzymać, bo chyba aż tak "szybkiego numerku" nie da się wykonać.

A ty w jakim "dziwnym" miejscu się kochałaś?

Artykuł pochodzi z kategorii: Seks

Więcej na temat:seks

Zobacz również

Reklama

Skomentuj artykuł: Seks w łóżku? To nudne

Przejdź do forum »

Wyróżnij ten komentarz spośród pozostałych, niech zobaczą go wszyscy!

Aby wyróżnić ten komentarz

wyślij SMS o treści KOLOR na numer

7152

I wpisz otrzymany kod w polu poniżej

Ok

DBAMY O JAKOŚĆ! WYROŻNIJ ZA 1,23 PLN

Koszt całkowity SMS 1,23 PLN Nota prawna

? O co chodzi z wyróżnieniem

Wasze komentarze (391)

Dodaj komentarz

Reklama

Reklama