Witamina E dla młodej i pięknej skóry

Witamina E w kosmetyce zyskała sobie sławę jako witamina, która potrafi przedłużyć młodość skóry i uchronić ją przed powstaniem zmarszczek. Dzięki jej dobroczynnym właściwościom jest ona coraz chętniej wykorzystywana jako jeden z głównych składników kremów do twarzy. Nie zabrakło jej również w produktach oferowanych przez KOI Cosmetics, rodzinną firmę zajmującą się produkcją kosmetyków naturalnych do pielęgnacji.

Zawartość Witaminy E w codziennej pielęgnacji pozwoli zachować skórę młodą i zapobiec powstawaniu zmarszczek. Ułatwia ona również wchłanianie witaminy A, a także potrafi walczyć z wolnymi rodnikami. Jej źródłem są kremy firmy KOI Cosmetics, których zadaniem jest nawilżanie i odżywianie skóry każdego dnia.

Krem ultranawilżający

Reklama

To produkt szczególnie polecany dla osób z przesuszoną skórą. Dzięki zawartości witaminy E, tuż po jego użyciu, odczuwamy wrażenie liftingu twarzy. Jest on nie tylko świetną bronią w walce z suchą i odwodnioną skórą, ale także idealnym produktem
dla osób dbających o zdrowy i młody wygląd.

Krem odżywczy

Wzmacnia skórę i pomaga jej w walce z czynnikami zewnętrznymi takimi jak wiatr, smog oraz szkodliwe działanie promieni słonecznych. Dzięki dużej zawartości witaminy E jest on "bombą" antyoksydacyjną oraz ma silne działanie przeciwzmarszczkowe.

Krem regenerujący

Zawiera unikalne połączenie dwóch witamin: C i E. To produkt dla osób, które walczą z szarą, przemęczoną cerą. Poradzi on sobie również w redukcji uszkodzeń wywołanych przez szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Krem odbudowujący

Szczególny zalecany jest dla skóry dojrzałej. Zawarta w nim witamina E spłyca powstałe już zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Pomaga on również w zatrzymywaniu cennej dla skóry wody oraz uzupełnia braki białek budulcowych.

KOI to rodzinna marka kosmetyczna, założona w 2016. Założycielki marki nie zastępują natury, a jedynie ją wspomagają - wykorzystują naturalne i aktywne składniki, które nawilżają i wzmacniają barierę ochronną skóry, zapewniając jej kompleksową pielęgnację. Seria produktów KOI stworzona z osobistym zaangażowaniem i dbałością o każdy składnik odpowiada na potrzeby kobiet i mężczyzn w każdym wieku.materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje