BIKINI SKIING 2017 w Jasnej pod Chopokiem z wiosennym słońcem i znakomitą muzyką z lat 50tych.

O podtatrzańskich krainach na Słowacji od dawna mówiło się, że leżą po słonecznej stronie Tatr. W rzeczy samej – nad wyraz często, kiedy u nas niebo zasnuwają ciężkie chmury, nad Szczyrbskim Jeziorem czy Tatrzańską Łomnicą kusi błękit nieba i zalane słońcem stoki gór. A do tego, kiedy u nas wiosna, to u nich śniegu jest naprawdę sporo, a temperatury zachęcają do jazdy... w bikini! Nie wierzycie? Przyjedź cie do Jasnej w najbliższą sobotę, 11 marca, gdzie w trakcie dnia i nocy zrobi się naprawdę gorąco.

W tym terminie odbędzie się już szósta edycja popularnej imprezy - Bikini Skiing, przeznaczonej dla wszystkich miłośników prawdziwie wiosennej jazdy na deskach. Na stoku,a później także podczas wieczornej imprezy w Klubie Happy End, na pewno nie zabraknie konkursów, dobrej muzyki, atrakcji sportowych pięknych dziewczyn i odważnych mężczyzn, którzy wspólnie przywitają wiosnę w Tatrach.

Reklama

Pierwsi odważni, którzy rozpoczną zjazd w strojach kąpielowych bedą mogli wygrać cenne nagrody, wśród których nie zabraknie zaproszeń na ekskluzywne party w Happy Endzie. Zabawa na stoku, z towarzyszeniem dobrej muzyki rozpocznie się już o 10-tej rano, przy dolnej stacji krzesełka na Łączkach (Lucky). W zeszłych edycjach Bikini Skiing brały udział m.in Patrycja Kazadi, Marta Wierzbicka, Maja Bohosiewicz czy Paula Tumala, kto będzie w tym roku? Przyjedź w sobotę 11 marca i zobacz jak w Jasnej bawią się prawdziwi amatorzy mocnych wrażeń. 

Program Bikini Skiing Jasna Chopok 11 marca 2017

- rejestracja uczestników BIKINI SKIING przy dolnej stacji kolejki na Lucky - masowy zjazd w BIKINI - dance show by VIVAS
- LIVE SAXO SHOW & DJ W trakcie Bikini Skiing 2017 będzie można za darmo testować najnowsze produkty marek BMW, VOLKL, VARTA.

Wieczorem odbędzie się wystrzałowa BIKINI PARTY 50`s music edition w HAPPY ENDZIE. Nie przegap wspaniałego wieczoru z zespołem DESMOD i Slapdash Rockabillly, rezerwacja na www.gopass.sk

Zobacz relację z edycji 2016: https://www.youtube.com/watch?v=K81AbWjVmEsmateriały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje