Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie

Matryca Energetyczna to żywa energia, tkwiąca w każdym z nas. Richard Bartlett, doktor kręgarstwa i neuropatii, odkrył ją podczas choroby swojego syna.

Po tym, jak nie pomogły żadne sposoby leczenia, nauczył się czegoś, co natychmiast uzdrowiło jego dziecko. Po prostu połączył swój niesamowity, łagodny dotyk ze skupioną myślą. Ten "cud" zaczął tłumaczyć w oparciu o fizykę kwantową, którego transformacja przebiega na poziomie, na którym umysł i materia spotykają się, aby stać się jednością.

Reklama

Matryca Energetyczna to bardzo prosta i naturalna w wykonaniu technika. Jest dostępna dla każdego, kto wykaże chęć rozważenia nowych sposobów myślenia i zechce je wykorzystać. Leczenie energią, potężne i nowatorskie narzędzie, przynosi natychmiastowe efekty. Wystarczy,

że poddasz się działaniu energii, a doświadczysz jej skutków w dziedzinie uzdrawiania. Opisane w książce techniki nie są przeznaczone tylko dla uzdrowicieli, ale dla każdego, kto chce zmienić swoje doświadczenia w coś unikalnego i potężnego.

Matryca Energetyczna to sposób postrzegania, który może gruntownie zmienić każdy aspekt życia. Poddaj się jej mocy, która ułatwi tobie i bliskim dostęp do uzdrawiania tkwiącego w dłoniach.

"Richard Bartlett to bezcenny dar dla tego świata. Jest jednym z niewielu ludzi na naszej planecie, którzy przekraczają granice tego, co wydawało nam się możliwe dla człowieka".

Rhonda Byrne, autorka Sekretu.Br/>Matryca Energetyczna. Innowacyjne uzdrawianie
dr Richard Bartlett

Studio Astropsychologii

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje