Prawda o seksie w II Rzeczpospolitej wychodzi na jaw!

Feministki żądają prawa do „całego życia”. Sklepikarze handlują kondomami z wypustkami, które wynalazł polski Żyd z Konina.

Najpiękniejsze zdjęcia erotyczne mogły uchodzić za sztukę i tym samym uniknąć krytyki konserwatystów...
Najpiękniejsze zdjęcia erotyczne mogły uchodzić za sztukę i tym samym uniknąć krytyki konserwatystów...materiały prasowe

Krakowski lekarz odkrywa kobiecy orgazm na wiele lat przed Amerykanami. W szkole jawnie odbywają się lekcje edukacji seksualnej i handel erotycznymi pocztówkami. Polki przyznają, że fantazjują o seksie z Murzynami, a Polacy - o intymnych spotkaniach z Żydówkami. Politycy i publicyści dyskutują o związkach partnerskich i legalizacji poligamii.

Zachowawcze środowiska grzmią że Polska znajduje się na krawędzi moralnej zagłady: tysiące gimnazjalistów oddają się męskiej prostytucji a pedofilia uchodzi w mieszczańskich domach za formę zabawy z dziećmi.   W samej Warszawie przeprowadza się 20 000 aborcji rocznie. Konserwatyści udają jednak, że problem nie istnieje. Pod ich naciskiem przestępczość seksualna jest ignorowana a Polki pragnące wyzwolenia są wyzywane od wariatek i nazywane histeryczkami.

Jest rok 1930. Kraj nieskazitelnych dżentelmenów, niewinnych dam i patriotów to w rzeczywistości ojczyzna pierwszej rewolucji seksualnej.

Nowa książka bestsellerowego autora - Kamila Janickiego - odmalowuje wielkie zderzenie światopoglądów i spór obyczajowy, który podzielił przedwojenną Polskę. Jeśli myślałeś, że gender, małżeństwa homoseksualne, walka o prawa kobiet, legalność prostytucji, i tolerancję wobec każdego rodzaju miłości to tematy XXI wieku, sprawdź jak bardzo się myliłeś.

Kamil Janicki  - historyk, publicysta i pisarz. Autor książek sprzedanych w łącznym nakładzie ponad 80 000 egzemplarzy. Jako publicysta współpracuje regularnie między innymi z “Newsweekiem Historia" i “Faktem Historia". Jest redaktorem naczelnym największego polskiego portalu historycznego - “Ciekawostek historycznych". Jego artykuły ukazywały się również na łamach wielu innych tytułów, od “Gazety Wyborczej" po “Świat Wiedzy". Częsty gość mediów i komentator wydarzeń związanych z historią.

Okładka książki
Okładka książki materiały prasowe
materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas