Przetrwanie na wesoło

"Żyć w tym świecie i przetrwać" to kontynuacja znakomitego poradnika "Żyć w rodzinie i przetrwać". Robin Skynner i John Cleese po raz kolejny udowadniają, że do wszystkich problemów można podejść z humorem.

Starsi o dziesięć lat i jeszcze bardziej dowcipni, tym razem zajmują się problemami jednostki w spektrum szerszym niż rodzinne, uczą nas bowiem właściwego i owocnego postępowania z całym światem. Profesjonalizm Skynnera i cyniczny humor Cleese'a tworzą prawdziwie wybuchową mieszankę, a zastosowana tu forma dialogu pozwala na skuteczne przekazanie zarówno pożytecznych rad, jak i dowcipu sytuacyjnego najwyższej klasy.

Reklama

Książka pełna jest cennych wskazówek, dotyczących nie tylko spraw życia jednostki, ale przede wszystkim trudów funkcjonowania w różnego rodzaju grupach, od rodzin, poprzez korporacje, aż po całe społeczeństwa.

Robin Skynner - specjalista w dziedzinie terapii rodzinnej i grupowej. Od ponad trzydziestu lat rozwiązuje problemy z komunikacją interpersonalną. Jest autorem znanych poradników, m. in. "Żyć w rodzinie i przetrwać".

John Cleese - współzałożyciel i członek kabaretu Latający Cyrk Monty Pythona. Nominowany do Oskara za scenariusz głośnego filmu "Rybka zwana Wandą" oraz do Złotego Globu jako najlepszy komediowy aktor.

Dowiedz się więcej na temat: Robin | john cleese | john | przetrwanie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje