Stephanie Clifford, Wszyscy w górę!

Każdy chce być jednym z tych, którym sukces i społeczne uznanie po prostu się należą. Być na świeczniku, błyszczeć w świetle reflektorów i spędzać czas na luksusowych rozrywkach. Jak daleko możesz się posunąć, żeby to osiągnąć?

Nowy Jork, Manhattan - dzielnica młodych i bogatych, gdzie trwa nieustanna pogoń za pieniędzmi i władzą.

Reklama

Evelyn Beegan ma dwadzieścia sześć lat, jest bystra i dowcipna, ale nie czuje się pewnie w towarzystwie. Robi wszystko, by odnaleźć swoją ścieżkę w życiu i uwolnić się spod wpływu apodyktycznej matki. Wśród uprzywilejowanych kolegów czuje się gorsza. Jednak kiedy zaczyna pracę dla portalu społecznościowego przeznaczonego dla elit, jest zmuszona się do nich zbliżyć.

Werbując nowych członków portalu, wkracza do środowiska najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi. Bycie częścią tego świata coraz bardziej ją uzależnia. Kiedy jej rodzina wpada w kłopoty, Evelyn desperacko stara się utrzymać pozory. Walczy, choć grunt usuwa jej się spod nóg...

Stephanie Clifford jest dziennikarką "New York Timesa" i laureatką nagrody Geralda Loeba. Wychowywała się w Seattle, ukończyła z wyróżnieniem studia na Harvardzie. Mieszka w Brooklynie z mężem, synem i dwoma kotami.

materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje