Surowa dieta oczyszczająca

Ludzie od stuleci wymyślają sposoby, dzięki którym mogliby osiągnąć wymarzoną wagę i sylwetkę. Od lat też poszukujemy recepty na pełnię zdrowia i dobre samopoczucie. Co jednak, gdyby udało się połączyć te wszystkie elementy w jedno i osiągnąć oczekiwane efekty tylko i wyłącznie dzięki jednej, i to w dodatku niezbyt rygorystycznej, diecie?

Niemożliwe? A jednak komuś się to udało. Tym kimś jest Natalia Rose - autorka amerykańskich bestsellerów, której pierwsza książka pojawiła się na polskim rynku. Ta znakomita specjalistka od diet i zdrowia człowieka przedstawia dietę opartą na surowych produktach. Ten sposób odżywiania odmienił życie tysięcy Amerykanów. Kolej na twoje.
Co gwarantuje ta niewielka zmiana nawyków żywieniowych? Przede wszystkim szybkie schudnięcie bez efektu jojo. Ponadto spodziewaj się poprawy nastroju i gruntownej detoksykacji całego organizmu. Jest to najprostsza droga do uniknięcia lub wyeliminowania wielu uciążliwych chorób i schorzeń - niekoniecznie związanych bezpośrednio z przewodem pokarmowym. Bo ta dieta nie tylko odchudza, ale jednocześnie odtruwa i oczyszcza organizm.
Poznaj 5 kroków, które bez ryzyka zagwarantują Ci lepsze życie w ciele, o którym od dawna marzysz. Dowiedz się, jak korzystać z tej diety w każdej sytuacji - od pracy lub szkoły poprzez podróż po sytuacje wyjątkowe, np. w czasie świąt. Pozwól Natalii Rose skomponować jadłospis specjalnie dla ciebie i z dnia na dzień obserwuj efekty, o których dotychczas nie śmiałaś marzyć.
Surowa dieta oczyszczająca
Natalia Rose
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii
Dowiedz się więcej na temat: samopoczucie | zdrowie | dieta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje