Życie na drzwiach lodówki. Powieść w notatkach

Książka o znajdowaniu czasu dla osób, które kochasz, w sytuacji, gdy czasu jest tak mało... Czy łatwo jest trwać przy tym, co się naprawdę liczy, kiedy cały twój świat stoi na głowie?

Życie na drzwiach lodówki to intymny portret związku między zapracowaną, chorą na raka piersi matką a jej nastoletnią córką, nakreślony na przestrzeni roku, który całkowicie odmienia ich życie.

Reklama

Ta piękna historia, skonstruowana z notatek przyklejanych do drzwi lodówki, opowiada o tym, jak wygląda nasze życie, jeśli wiecznie się spieszymy, nigdy nie znajdując czasu dla tych, których kochamy.
Jest to także powieść o tym, co tak naprawdę oznacza bycie "dobrą matką" albo "dobrą córką" - powieść pełna autentycznego smutku, a jednak zdecydowanie krzepiąca.

I wreszcie jest to wskazanie, że można wyrazić bardzo dużo w niewielu słowach, pod warunkiem, że znajdziemy czas, by je wypowiedzieć.

Alice Kuipers urodziła się w Londynie w 1979 roku. Studiowała na Manchester University i Manchester Metropolitan University. W 2003 roku przeniosła się na stałe do Saskatoon w Kanadzie. Miłość na drzwiach lodówki to jej pierwsza powieść.
Alice Kuipers
Życie na drzwiach lodówki. Powieść w notatkach
Przekład: Anna Bernaczyk

Wydawnictwo Rebis
Dowiedz się więcej na temat: powieść

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje