Reklama

Reklama

A. Jolie: Kiepska żona

Angelina Jolie (29 l.) powiedziała, że już nigdy ponownie nie wyjdzie za mąż, ponieważ nie chce zrujnować życia kolejnym partnerom. Gwiazda filmu doszła do wniosku, że nie nadaje się na żonę.

Podobnie jak Halle Berry ("Gothika"), która po dwóch nieudanych próbach zrezygnowała z małżeństwa, Jolie przyznaje ze smutkiem, że zdecydowanie nie powinna być żoną.

Angelina i jej byli małżonkowie - Jonny Lee Miller ("Mindhunters") i Billy Bob Thornton ("Okrucieństwo nie do przyjęcia") nadal pozostają przyjaciółmi. Jednak aktorka twierdzi, że rozstania z nimi wiele ją kosztowały.

Reklama

"Może to, jaką jestem osobą powoduje, że nie jestem idealną partnerką, żoną. A może chodzi o rzeczy, które robię i chcę robić. Chyba potrafię bardziej poświęcać się dla świata, dla ludzi zupełnie mi obcych, niż dla związku" - powiedziała 29-letnia Angelina.

"Nigdy nie znajdę partnera, który zrozumiałby tak wiele poświęcenia z mojej strony dla świata, a tak mało dla własnego domu. Bardzo możliwe, że spędzę życie samotnie wychowując moje dziecko, mając wspaniałych przyjaciół i kochanków... i to jest smutne"- dodała aktorka, matka adoptowanego Maddoxa.

"Nie chcę nikogo ranić. Nie chcę wyjeżdżać z domu na wycieczkę z moim synem i widzieć, że ktoś stoi w drzwiach" - dodała Jolie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: żona | film | Angelina Jolie | jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje