Reklama

Reklama

Adoptuj Miśka

Katarzyna Dowbor i Baron zapraszają 30 października do warszawskiego EMPiK Junior na Dzień Miśka.

Od godziny 17. Hirek Wrona poprowadzi: spotkanie z dr Dorotą Sumińską; otwarcie wystawy Wybierz Miśka!; spotkanie z psami ze schroniska w Ostrowi Mazowieckiej; koncert zespołu Polpo Motel

Dzień Miśka jest częścią kampanii na rzecz adopcji zwierząt ze schronisk Wybierz Miśka!

Kim jest Misiek? Misiek jest najczęściej mieszańcem. Może być psem młodym, dorosłym lub starszym, kudłatym lub gładkowłosym. Ma mądre, ciepłe oczy. Często ma za sobą trudne przeżycia, przez co wie trochę więcej o ciemnej stronie życia. Potrafi jednak szybko o niej zapomnieć, jeśli okaże mu się drobinę miłości.

Reklama

Misiek jest zamknięty. Schronisko nie jest jego domem, więc on tam czeka, aż go wybierzesz. Widzi, jak czasami przychodzą sympatyczni ludzie i zabierają do domu jakiegoś innego psa. Panie lub panowie, często całe rodziny z dziećmi. Misiek lubi ich wszystkich i głośnym szczekaniem domaga się, żeby go zauważyli - wśród nich możesz być przecież ty. Nie jest zły, kiedy wychodzą z innym psem. Po prostu dalej czeka na ciebie, czasami nawet przez kilka lat. Może jest mu tylko trochę bardziej smutno.

Jak go rozpoznać? Wystarczy pojechać do schroniska i uważnie przyjrzeć się psom. Czasami jest to jedno spojrzenie. Jeżeli ci się wydaje, że to może być on, możecie wyjść razem na spacer. Kiedy oddalicie się od schroniska, pies zacznie zachowywać się bardziej naturalnie i będziecie mogli lepiej się poznać. Do ciebie należy decyzja, czy chcesz zabrać go do siebie. I czy weźmiesz odpowiedzialność za twojego Miśka do końca jego życia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: schroniska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje