Reklama

Reklama

Agata Buzek: Miłość to układ

Agata Buzek, odtwórczyni roli Klary w najnowszej ekranizacji "Zemsty" Andrzeja Wajdy, przyznała, że jest w jej życiu mężczyzna. O zamążpójściu młoda aktorka na razie nie myśli. Jej zdaniem małżeństwo nie jest obowiązkiem. Najważniejsze jest to, aby w związku była miłość.

"Małżeństwo może być piękne, ale nie jest obowiązkiem. Ważne, żeby ktoś przy mnie był, ważna jest miłość, rodzina, a nie sam akt. Dokument nie sprawi, że będę szczęśliwa. Tylko człowiek" - mówiła córka byłego premiera w wywiadzie dla tygodnika "Gala".

Reklama

Pytana o to, czy w małżeństwie woli tradycyjny podział, czy partnerstwo, Agata Buzek odpowiedziała: "To słowo rzeczywiście zrobiło karierę, ale co właściwie znaczy? Partnerstwo istnieje w biznesie. Miłość to układ - kobieta daje jedno, mężczyzna coś innego".

Aktorka przyznała się również do tego, że w prawdziwym życiu nie jest uwodzona przez kilku mężczyzn jak filmowa Klara. "Stwarzam spory dystans. Ludzie to czują i widzą, że nie da się mnie zaciągnąć do łóżka, że ja nie zaprzyjaźniam się w sekundę".

Dowiedz się więcej na temat: aktorka | małżeństwa | układ | Buzek | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje