Reklama

Reklama

Agnieszka Krukówna: Przygotowania do ślubu

Sporo plotek narosło ostatnio wokół Agnieszki Krukówny po tym, jak okazało się, że nie wystąpi ona w drugiej części serialu "Boża podszewka".

Mówiło się, iż aktorka, która ma za sobą koszmar uzależnienia od narkotyków, ponownie ma kłopoty ze sobą. Nic z tego. Krukówna zapewnia, że wszystko jest z nią w jak najlepszym porządku, a wraz z narzeczonym już rozpoczęła przygotowania do ślubu.

"Nie mam żadnych kłopotów ze sobą. Wspólnie z narzeczonym zajmuję się organizowaniem naszego ślubu, który zaplanowaliśmy na sylwestra. Na Dolnym Śląsku znaleźliśmy pałac, gdzie zamierzamy urządzić wesele, Ślub weźmiemy w przypałacowej kaplicy" - powiedziała Agnieszka Krukówna tygodnikowi "Gala".

Reklama

Wspólnie z narzeczonym, o którym wiadomo, że nazywa się Radek Fleischer i jest z zawodu optykiem, aktorka przygotowuje listę gości. Pałac został już zarezerwowany. Krukówna jeszcze nie wie, czy do ołtarza pójdzie w sukni zamówionej u polskiego projektanta, czy też przywiezie ją sobie z Ameryki, do której wybiera się w październiku ze sztuką "Kto się boi Virginii Woolf".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: aktorka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje