Reklama

Reklama

Angelina Jolie: Czas na seks

Angelinie Jolie brakuje seksu. Skoncentrowana na wychowywaniu synka Maddoxa, karierze i działalności w charakterze ambasadora ONZ gwiazda, zaniedbała zupełnie tę stronę życia.

Myśli jednak bardziej o miłosnych przygodach niż o stałym związku.

Reklama

Angelina otwarcie przyznaje, że seks nie jest obecny w jej życiu od ponad roku. Wyznanie to usłyszała słynna amerykańska dziennikarka Barbara Walters, która przeprowadzała wywiad z 28-letnią gwiazdą.

"Zaczyna mi tego brakować i pragnę tego. Nie muszę jednak od razu wychodzić za mąż. Nie miałam zbyt wielu kochanków, ale dwóch z nich poślubiłam i byłam tez w kilku poważnych związkach. Może w końcu nastał czas, by kochankowie pojawili się w moim życiu" - mówiła Barbarze Walters Angelina Jolie.

Te rozmyślania nie przerywają 28-letniej gwieździe myślenia o pomocy innym. W sumie na pomoc potrzebującym przeznaczyła ona już jedną trzecią tego, co zarobiła. Obecnie za udział Jolie w filmie trzeba zapłacić 16 milionów dolarów.

"Postanowiłam oddawać jedną trzecią tego, co zarabiam na cele charytatywne. Jeśli ktoś myśli, że ważniejsze dla mnie jest to, jak wychodzę na zdjęciach niż to, że jakieś dziecko głoduje, to chyba jest szaleńcem" - tłumaczy Angelina.

Dowiedz się więcej na temat: myśli | Angelina Jolie | seks | jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje