Reklama

Reklama

Anna Kurnikowa była mężatką

Siergiej Fiodorow, jeden z najsłynniejszych hokeistów w zawodowej lidze NHL przyznał, że przez krótki czas był mężem słynnej tenisistki Anny Kurnikowej.

Zrobił to w wywiadzie dla dla magazynu "The Hockey News". Gazeta z zapisem rozmowy pojawiła się w kioskach w poniedziałek, 3 marca.

Reklama

33-letni rosyjski hokeista przyznał, że przez krótki czas był mężem 21-letniej dziś tenisistki. Są już jednak dawno po rozwodzie, a ich relacje nie są najlepsze.

"To prawda" - odpowiedział Fiodorow pytany o to, czy plotki o jego ślubie z Kurnikową są prawdziwe. "Byliśmy małżeństwem, ale bardzo krótko. Teraz jesteśmy rozwiedzeni".

Matka tenisistki mówiła w wywiadzie z 2001 roku, że jej córka i gwiazdor hokeja wzięli ślub w urzędzie stanu cywilnego w Moskwie. Sami zainteresowani jednak na ten temat się nie wypowiadali. Wiadomo, że zaczęli się spotykać, gdy tenisistka miała zaledwie 16 lat.

Anna Kurnikowa w tenisie nie odniosła większych sukcesów, co wcale nie przeszkadza jej być w centrum uwagi ze względu na liczne romanse. Najsłynniejszy był jej związek z piosenkarzem Enrique Iglesiasem. Wcześniej przez jakiś czas spotykała się z innym rosyjskim hokeistą Pawłem Bure.

Dowiedz się więcej na temat: kurnikowa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje