Reklama

Reklama

Babcia zła na Kylie Minogue

Kylie Minogue napisała wstęp do wznowienia książki o seksualnych przygodach dorastających dziewcząt, czym ściągnęła na siebie gniew swojej babci.

Ale czy można się starszej pani dziwić, skoro piosenkarka napisała, że zapoznała się z tą lekturą mając zaledwie lat 13?

Reklama

Książka zatytułowana "Puberty Blues" została po raz pierwszy opublikowana w Australii 23 lata temu. Niedawno przygotowano jej wznowienie na rynek brytyjski, które trafi do tamtejszych księgarń w listopadzie.

Jest to zbiór opowiadań, które głównie dotyczą życia seksualnego młodych dziewcząt i ich oporu wobec dorosłych. Kylie Minogue przyznaje, że przed laty pochłonęła tę książkę jednym tchem, a kiedy czytała ją niedawno, powróciły wspomnienia czasu dojrzewania.

"Gdy miałam 13 lat, pożerałam tę książkę w swoim pokoju, przy zamkniętych drzwiach. Przenosiłam się w świat pełen chłopców, pryszczy i menstruacji" - wyznała Kylie.

Jej babcia, Millie Jones, krótko po ukazaniu się tej wypowiedzi, chwyciła za telefon i zbeształa swoją wnuczkę. Na wycofanie przedmowy było już jednak za późno.

Dowiedz się więcej na temat: babcia | kylie minogue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje