Reklama

Reklama

Baran - opis znaku:

Z rozpoczęciem wiosny Słońce wchodzi w zodiakalny znak Barana. Przebywa w nim od 21 marca do 20 kwietnia. Zaczyna się zodiakalny Nowy Rok.

Oto cała przyroda na północnej półkuli garnie się do życia. Topią się lody i przez mokrą, ogrzaną promieniami słońca ziemię, przebijają się zielone pędy. Kto urodził się w tych wiosennych dniach, tego temperament, charakter i osobowość określane są przez wpływy kosmiczne, które starożytni przedstawili w obrazie Barana. W horoskopie indywidualnym wpływy te zaznaczyć się mogą także w ascendencie w znaku Barana oraz w zgrupowaniu planet w tymże znaku.

Reklama

Kim jesteś i jak możesz działać skutecznie?

W jaki sposób możesz wykorzystać swoje najlepsze cechy, aby stać się człowiekiem sukcesu, aby Twoje dodatnie strony pracowały na Twoją korzyść, a ujemne zostały opanowane? Nad czym powinieneś pracować, aby nie popełniać niepotrzebnych błędów? Nim wyruszysz na podbój świata, zanalizuj obie strony swojego temperamentu. Dzięki posiadanej przez Ciebie rozprzestrzeniającej się niemal bez przeszkód potężnej wewnętrznej energii, masz możliwość samodzielnie i prawie natychmiast realizować swoje zamierzenia. Ma to dwie strony. W aspekcie pozytywnym prawdopodobnie nie będziesz zajmować się zbyt długo teoretyzowaniem, lecz przystąpisz bezpośrednio do pracy. Postarasz się ją wykonać jak najprędzej i w miarę możliwości na własny rachunek. Ale szybkość nie zawsze idzie u Ciebie w parze z dokładnością.

Dzięki wierze w siebie i silnej woli, masz szansę zwalczyć przeszkody i przekonać ludzi, aby pracowali razem z Tobą. Z drugiej strony, w aspekcie ujemnym, pojawić się może zbytnia niecierpliwość, pośpiech i impulsywność w realizacji celu. W efekcie wyzwolić to może siły destrukcyjne zamiast budujących.

Nie próbuj podporządkować wszystkiego i wszystkich swoim celom. Brak dialogu może bowiem spowodować, że nieoczekiwanie pojawią się w twoim życiu trudne do pokonania przeszkody i chociaż je lubisz, pobudzają Cię przecież do akcji, to jednak ich nadmiar nie będzie sprzyjający. Uważaj więc, aby w skrajnych wypadkach nie stosować reguły: "Siła przed prawem!".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje