Reklama

Reklama

Bieg Samsung Irena Women's Run

Już w sobotę 26 czerwca odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie - Samsung Irena Women's Run (SIWR) w warszawskim Parku Agrykola. Wszystkie kobiety lubiące aktywny tryb życia mają jeszcze tylko kilka dni na przygotowanie się do biegu. Na pokonanie pięciokilometrowej trasy zaprasza wielokrotna medalistka olimpijska Irena Szewińska.

Samsung Irena Women's Run to pierwszy bieg w Polsce skierowany do kobiet niemal w każdym wieku (minimum to 13 lat). Jego celem jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia. W biegu nie będzie punktowanych miejsc, a każda uczestniczka może pokonać trasę w swoim tempie.

- Nie konkurujemy ze sobą w biegu, wygraną jest zdrowie i dobra zabawa - wyjaśnia ideę biegu Irena Szewińska, patron honorowy Samsung Irena Women's Run. Dodatkowo 10 zł z każdej opłaty rejestracyjnej zostanie przeznaczone na działalność stowarzyszenia "Amazonki", pomagającego kobietom dotkniętym rakiem piersi. Kolejne 10 zł w imieniu każdej uczestniczki przekaże stowarzyszeniu sponsor biegu - firma Samsung.

Reklama

Bieg poparły też - poprzez udział w nim - znane Polki m.in. Aleksandra Kwaśniewska. Pięciokilometrowa trasa Samsung Irena Women's Run będzie przebiegała m.in. ulicą Rozbrat, Alejami Ujazdowskimi, Piękną i Myśliwiecką. Wszystkie Panie mogą się zarejestrować nawet w dniu biegu, czyli w sobotę, 26 czerwca - www.run.samsung.pl

Miasteczko Kobiet

Od godz. 14-ej na warszawskiej Agrykoli otwarte zostanie również Miasteczko Kobiet - park rozrywki z mnóstwem atrakcji przygotowany specjalnie na tę okazję. Wszyscy odwiedzający będą mogli obejrzeć występ znanego z Tańca z Gwiazdami Rafała Maseraka, a ponadto skorzystać z porad lekarzy oraz ekspertów zdrowego stylu życia, obejrzeć pokaz mody sportowej.

Podczas imprezy koncert zagra polska gwiazda muzyczna - zespół Feel. - Zapraszamy wszystkie Panie wraz z rodzinami. Samsung Irena Women's Run to idelny pomysł na spędzenie najbliższego sobotniego popołudnia. - zachęca Blanka Fijołek, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: bieg | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy