Reklama

Reklama

Bogumiła z Makowa Podhalańskiego

Witam serdecznie!

Mam na imię Bogumiła mam rocznego synka i najwyższy cas wrócić do formy!

Reklama

Wiadomo, że zima to czas "śpiących misiów" i nic mi się nie chce i troche się zaniedbuję. Ale gdy wiem, że zima się kończy i niedługo utęskniona wiosna, ciepło, od razu poprawia mi się humor i wracam do życia. Naradzam się od nowa. Oczywiście trzeba sobie pomóc!!

Pomoc nie tylko dla ciała ale przede wszystkim dla lepszego samopoczucia, coś dla ducha!

Zaczynam od spacerów na świeżym powietrzu wśród budzących się do życia drzew i śpiewu ptaków. Wiosenne słonko świetnie działa na cere a poranne biegi poprawiają krążenie krwi i czuję się świetnie.

Muszę też zadbać o ciało. Dużo ruchu, gimnastyki, basen, itd. Poza tym dużo owoców, jarzyn, świeżych soków od razu czuję się lżejsza i pełna witalności i chęci do pracy. Nic nie poprawia samopoczucia mi jak i wszystkim kobietom nowy ciuszek w żywych kolorach, który doda mi odwagi w dążeniu do celu! Dużo dekoltu, delikatne materiały, wszystko to co lubię!

Następnie fryzjer, moje włosy są zniszczone po zimie trzeba je zregenerować. Nie koniecznie cięcie ale końcówki trochę i dużo odżywek no i świeży kolor, który również poprawi mi samopoczucie. Lubię podobać się innym ale przede wszystkim robię to dla siebie!

Dla twarzy regenerujące maseczki i kremy żadnych pudrów skóra na wiosne się odradza i nie nalęży jej wysuszac! Dłonie też są ważne no i paznokcie! Proponuję wzmacniające lakiery i dobry krem glicerynowy! No i oczywiście dla całego ciała dużo soli do kąpieli, olejki aromatyczne wieczorem i dużo miłości!!!

Wszystko przecież doceni mąż no i mam nadzieje, że będzie zadowolony bo ja napewno!!

Życzę miłej i przyjemnej metamorfozy wszyskim kobietom!!

Praca nagrodzona w konkursie "Wiosenne zmiany"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje