Reklama

Reklama

Bon Jovi: Nowa narzeczona gitarzysty?

Richard Sambora (47 l.), gitarzysta amerykańskiej grupy Bon Jovi, który rozwodzi się z żoną Heather Locklear (45 l.), aktorką znaną przede wszystkim z serialu "Dynastia", w ostatni weekend spotkał się Denise Richards (35 l.), byłą żoną aktora Charlie Sheena.

Świadkowie opowiadają, że Richards i Sambora przyjechali do restauracji "Le Cafe" osobnymi samochodami. Do środka weszli już razem. Aktorka ściskała mocno gitarzystę, który pod koniec marca złamał sobie lewą rękę. Muzyk kontuzjowaną kończynę nadal musi trzymać na temblaku. W restauracji pod Los Angeles spędzili urocze chwile, obejmując się i całując.

Niewykluczone, że Richards i Sambora zbliżyły do siebie podobne doświadczenia życiowe, bo obojgu w ostatnim czasie rozpadły się małżeństwa. Dramatyczne chwile przeżyła Denise Richards. Przypomnijmy, że aktorka w piątek, 21 kwietnia, zeznała, że jej były mąż groził jej śmiercią. Sąd zakazał Sheenowi zbliżać się do Richards na odległość mniejszą niż 90 metrów.

Reklama

Ich małżeństwo rozpadło się w marcu 2005 roku, kiedy Richards była w szóstym miesiącu ciąży z drugą córką. Para zeszła się jeszcze na krótko w czerwcu, gdy na świat przyszła dziewczynka o imieniu Lola, ale wkrótce potem ogłoszono rozwód między Denise Richards a Charlie Sheenem.

W tym trudnym czasie Richards wspierała jej dobra wówczas koleżanka ... Heather Locklear. Wygląda na to, że obecnie bliższy jest jej nadal aktualny mąż, czyli Richie Sambora. Przedstawiciele muzyka jeszcze nie skomentowali doniesień o romansie z Denise Richards.

Fot. arch. AFP

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje