Byk - opis znaku:

Musisz dawać sobie sprawę, że w trudnej sytuacji może pojawić się niezwykły upór i zniecierpliwienie, które mogą zmienić Twoją powierzchowną, spokojną istotę i możesz niejako wyskoczyć ze skory, wykazać cechy nie słabsze od energii Barana, czy Skorpiona. Są w Tobie bowiem dwie warstwy. Jedna powierzchowna, spokojna, pełna harmonii i gracji i jakby spowolniona. I druga - ukryta - potężna, która może wybuchnąć jak wulkan.

Reklama

Twoim zadaniem i programem jest stabilizacja energii, stabilizacja pojawiających się form. Negatywną stroną tego procesu jest to, że zbytnio możesz przywiązać się do rzeczy, które straciły już swe znaczenie. Nie możesz się z nimi rozstać. Nie bój się od czasu do czasu zrobić przegląd staroci, które są już niepotrzebne. Miej odwagę rozstać się z nimi, aby zrobić miejsce temu, co nowe. Nie lubisz rzeczy podrabianych. Ważne są dla Ciebie autentyki. Naturalne kamienie, prawdziwe kwiaty, gdyż każda rzecz według Ciebie ma duszę. Dzięki Tobie tworzą się rozmaite systemy wartości, które należy zachowywać, kultywować i chronić. Umiesz odróżnić rzeczy mało ważne od istotnych. Odróżniasz falsyfikaty od oryginału.

Twoja siła witalna jest ogromna, dlatego możesz wytrzymać wielkie przeciążenia. Często Twoja energia potrzebuje stymulatora z zewnątrz. Czegoś, co by Cię pobudziło. Niektórzy myślą, że brak Ci samodzielności i jesteś pod wpływem innych ludzi. Ty jednak odbierasz wszystkie impulsy, ale idziesz swoją własną drogą. Posiadasz ogromną wewnętrzną energię, ale nie jest ona wyrzucana z byle powodu na zewnątrz, jak energia Barana, ale jest zanurzona i ukryta w głębi materii. Stąd na zewnątrz wydaje się, jakby Twoja siła była zahamowana. Jest ona często skrywana. Niektórzy mogą to odczytać jako brak energii. Nic podobnego. Umiesz, kiedy trzeba, wyrazić swoją siłę.

Twoje zadanie na Ziemi polega na zbieraniu wiedzy i przechowywaniu jej, tak aby inni mogli wykorzystać ją do samodoskonalenia i mogli zrozumieć, że bez oparcia w materii nie można doskonalić ducha.

Astrolog Andrzej Jamróz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje