Reklama

Reklama

Cheryl Cole najbardziej fotogeniczną gwiazdą

Brytyjska piosenkarka i członkini zespołu Girls Aloud - Cheryl Cole - została wybrana najbardziej fotogeniczną gwiazdą wszech czasów.

Cole, znana z piosenki "Fight For This Love", która jest ambasadorką produktów do włosów firmy L'Oreal, pokonała w ostatnim plebiscycie m.in. takie gwiazdy, jak Audrey Hepburn, Beyonce Knowles i Marylin Monroe.

Jak donosi portal Contactmusic.com, rzecznik prasowy firmy Nikon, która zorganizowała tę ankietę w ramach promocji nowego modelu aparatu fotograficznego, powiedział: "Cheryl Cole została wyraźną zwyciężczynią tego plebiscytu. Ona jest kochana przez cały kraj za swój wygląd, poczucie stylu oraz przyjazną naturę".
W pierwszej dziesiątce najbardziej fotogenicznych gwiazd, wybranych przez grupę czterech tysięcy brytyjskich kobiet, za Cole uplasowały się m.in.: Angelina Jolie, Catherine Zeta-Jones i Grace Kelly.

Reklama

26-letnia Cole przyznała w jednym z wcześniejszych wywiadów, że jej pewność siebie zależy od tego, co ma na sobie. "To jak się czuję w sukience, jest dla mnie ważniejsze od tego, jak w niej wyglądam" - wyjaśniła gwiazda.

A oto pierwsza dziesiątka listy 50 najbardziej fotogenicznych kobiet:

1. Cheryl Cole

2. Audrey Hepburn

3. Angelina Jolie

4. Beyonce Knowles

5. Księżna Diana

6. Marilyn Monroe

7. Catherine Zeta Jones

8. Megan Fox

9. Brigitte Bardot

10. Grace Kelly

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Wielka Brytania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy