Reklama

Reklama

"Chłopcy" - Łuczak znów się bawi

24 października w Klubie Muzycznym Ministerstwo przy Szpitalnej 1 w Krakowie odbędzie się promocja nowej książki Sławomira Łuczaka "Chłopcy".

Podczas imprezy wystąpi zespół Chłopcy, a Łuczak zadebiutuje scenicznie ze swoim solowym projektem muzycznym. Start o godz. 20. Wstęp wolny.

Reklama

"Chłopcy" to kontynuacja "Archipelagu Rynek", czyli opowieści o tym jak się bawią krakowscy 30-latkowie, które laski podrywają, a o których tylko marzą oraz niezwykle praktyczny poradnik gdzie najlepiej wypić piwo, albo nawet cztery.

- To książka o trzydziestoletnich chłopcach, od których społeczeństwo wraz ze swoimi surowymi normami wymagają więcej niż chłopcy potrafią zaoferować. W tym konflikcie nie ma zwycięzców i pokonanych, jest wyłącznie koegzystencja oraz wzajemne próby zwrócenia na siebie uwagę - mówi autor. - Po chłopięcych stronach tęsknota za przeszłością sączy się na zmianę z perwersyjnym humorem, który dla bohaterów powieści wydaje się być jedynym skutecznym antidotum na upływający czas i szablonowość codzienności.

Na CD dołączonym do książki znalazły się dwa utwory Chłopców: "Kraków płonie" oraz "Moja mantra", a także dwie solowe kompozycje pisarza: "O Tobie jest ta noc" oraz "Iluzje".

Dowiedz się więcej na temat: książki | Łuczak | chłopcy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje