Reklama

Reklama

Christina Aguilera i ofiary przemocy w rodzinie

Christina Aguilera doskonale wie, czym jest przemoc w rodzinie, gdyż doświadczyła jej na własnej skórze jako dziecko. Była także świadkiem, jak jej ojciec Fausto bił jej matkę. Dziś, jako dorosła i sławna osoba, piosenkarka postanowiła pomóc molestowanym kobietom i planuje zbudować dla nich schronisko.

Christina, dziś licząca 22 lata, i jej matka Shelly Kearns nie raz były ofiarami fizycznej przemocy ze strony Fausto Aguilery. Pozostawiło to trwały ślad w psychice wokalistki.

Reklama

Aguilera zdaje sobie sprawę, że przemoc w rodzinie nie jest czymś wyjątkowym w USA i postanowiła pomóc molestowanym kobietom. Christina chce przeznaczyć część swojej fortuny na zbudowanie schroniska dla kobiet, które stały się ofiarami molestowania ze strony mężów i ojców.

"Nie utrzymuję stosunków z moim ojcem, chociaż przebaczyłam mu to, co nam zrobił. Naprawdę myślę, że wszystko, co robię nie będzie miało znaczenia dopóki nie pomogę w jakiś sposób ofiarom przemocy w rodzinie. Planuję zbudowanie pierwszego schroniska w Pittsburgh dla kobiet będących ofiarami przemocy. Nie po to przyglądałam się, jak moja matka jest bita każdego dnia, aby być tylko piosenkarką" - wyjaśnia Christina Aguilera.

Z mniej poważnych rzeczy, piosenkarka przyznała, że cieszą ją tytuły najgorzej ubranej gwiazdy na świecie, które otrzymuje od kilku lat.

"Mogłabym kląć z tego powodu, ale zrobię to dopiero wówczas, gdy uznają mnie za najlepiej ubraną. To bowiem będzie znaczyło, iż jestem bardzo przyziemna i nudna. Jeśli spojrzycie na listę najgorzej ubranych, zauważycie tam najciekawszych ludzi, którzy doskonale się bawią" - tłumaczy piosenkarka.

Dowiedz się więcej na temat: matka | przemoc w rodzinie | przemoc | piosenkarka | Christina Aguilera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje