Reklama

Reklama

Chylińska zostawiła męża

Agnieszka Chylińska (27 l.) nie jest już ze swoim mężem, Krzysztofem Krysiakiem, z którym wzięła ślub 20 kwietnia 2002 roku. Popularna i jednocześnie bardzo kontrowersyjna wokalistka ma już nowego partnera. O rozwodzie Agnieszki i Krzysztofa na razie nic się nie mówi.

Agnieszka i Krzysztof byli parą w sumie siedem lat. Poznali się na imprezie u Roberta Gawlińskiego kiedy Agnieszka miała lat 20, zaś Krzysztof, menedżer działu marketingu wytwórni Sony Music, 26. Ślub wzięli w 2002 roku w Pałacu Opatów, w Gdańsku-Oliwie. Dla większości był on sporym zaskoczeniem.

"On jest moim katalizatorem. W lot wyłapuje moje złe wibracje i przetwarza w pozytywną jazdę. To dla niego zapragnęłam być ładna, atrakcyjna. Dla niego chciałam się starać, rozkwitnąć, porzucić kompleksy. On był moją motywacją do rzucenia papierosów, nałożenia aparatu korekcyjnego i dbania o swój wygląd" - mówiła wówczas Chylińska.

Reklama

Przez rok trwała małżeńska sielanka. Potem jednak coś zaczęło się psuć. Agnieszka i Krzysztof zaczęli żyć własnym życiem, mieli oddzielnych znajomych, często sami zjawiali się na imprezach.

Według informacji, Agnieszka ma już nowego mężczyznę, który podobno ma na imię Marek i pracuje w sopockiej firmie reklamowej, która odpowiadała za projektowanie okładek i plakatów dla O.N.A. Jak mówią znajomi wokalistki, oboje znali się na długo przed tym zanim Chylińska poznała swojego męża.

"Oni kręcili ze sobą, jeszcze zanim Aga poznała Krisa. Potem ten facet cały czas przewijał się gdzieś w tle. Nawet po tym, jak Agnieszka wyszła za mąż, towarzyszył jej podczas trasy koncertowej" - mówi znajoma Chylińskiej.

Krzysztof jednak cały czas jest obecny w życiu żony, jeździ z nią na wywiady, doradza w solowej karierze, prowadzi dom.

"On się zwyczajnie o nią boi. Ten nowy facet jest totalnym przeciwieństwem Krisa. Lubi ostro imprezować, a dla Agi to są niebezpieczne rejony. Ona już raz wychodziła z alkoholu i nikt by nie chciał, żeby ta sytuacja znów pociągnęła ją w dół" - mówi jeden z rozmówców "Gali".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ślub | Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy