Reklama

Reklama

Co masz do stracenia?

Ważysz "dużo za dużo" i pragniesz to zmienić? Telewizja PULS zaprasza do udziału w programie, dzięki któremu twoje marzenie może się spełnić.

Po ogromnym sukcesie w Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii, RPA, Holandii, Brazylii, na Węgrzech, w Indiach, Izraelu i Meksyku, program "Co masz do stracenia?" w polskiej wersji emitowany jest w Telewizji PULS (czwartek godz. 21.)

Reklama

Jego ideą jest zmobilizowanie biorących w nim udział osób ze znaczną nadwagą, do "zgubienia" jak największej liczby kilogramów. Muszą wykazać się wytrwałością i chęcią do walki z pokusami, w postaci pysznego, ale niewskazanego dla nich jedzenia. Zawodnicy podzieleni są na dwie drużyny, które konkurują ze sobą. Co tydzień, grupa, która zrzuci w sumie mniej kilogramów, musi wyeliminować ze swego grona jedną osobę. Każda drużyna posiada własnego trenera, który wyznacza uczestnikom indywidualny tok ćwiczeń. W polskiej edycji są to Renata Jabłońska oraz Dariusz Karpiński - wysokiej klasy specjaliści i utytułowani sportowcy. Program prowadzi aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Jeśli masz ochotę na udział w programie "Co masz do stracenia?", a w rezultacie - na zmianę swojego życia, Telewizja PULS zaprasza cię na casting.

Musisz spełniać następujące wymagania: dobry stan zdrowia, wiek 18-45 lat, waga minimalna 110 kg.

Zgłoszenia telefoniczne pod numerem 0 507 151 053 między godz. 10. a 20.

Więcej informacji o programie na stronie: www.comaszdostracenia.interia.pl

Dowiedz się więcej na temat: telewizja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje