Reklama

Reklama

Czwarty Wyścig na Szpilkach Glamour

Już w tę sobotę (19.06.2010) Czwarty Wyścig na Szpilkach Glamour! Panie uwielbiające szpilki zmierzą się na dystansie 100 metrów na warszawskim Nowym Świecie.

Redakcja magazynu Glamour już po raz czwarty organizuje Wyścig na szpilkach. Jest to akcja przygotowana specjalnie dla czytelniczek magazynu Glamour. Czytelniczka, która wygra wyścig na dystansie 100 metrów, otrzymuje 10.000 zł na "zakupy marzeń", podczas których asystują jej styliści Glamour.

Liczba miejsc jest ograniczona - w każdym biegu może wziąć udział jedynie 100 kobiet. Warunkiem uczestnictwa w Wyścigu jest bieg w szpilkiach o wysokości co najmniej 7cm.

W ubiegłym roku na starcie warszawskiego biegu (24.06.2007) stanęły 73 panie, a wyścig wygrała Agnieszka Brzostowska, która - dopiero przy odbieraniu nagrody - okazała się być mężczyzną ucharakteryzowanym na kobietę, posługującym się dowodem osobistym swojej siostry. "Agnieszka" wystartowała w biegu dla żartu, nie spodziewając się wygranej.

Reklama

W trosce o zachowanie kobiecego charakteru biegu Komisja wyścigu podjęła decyzję o dyskwalifikacji niedoszłego beneficjenta zakupów w stylu "glamour". Nagrody przyznano paniom, które jako kolejne ukończyły wyścig.

Sopocki wyścig na Szpilkach Glamour - bieg po 10 tysięcy przez kałuże. Na starcie stanęło 50 pań. Rywalizacja na dystansie 150 metrów odbywała się w trudnych warunkach - tuż przed rozpoczęciem wyścigu nad Sopotem przeszła burza. Fanki Glamour ślizgały się na granitowych płytach skweru, ale na szczęście żadna się nie przewróciła i wszystkie ukończyły bieg bez żadnych obrażeń (uczestniczki biegu wyraziły zgodę na przystąpienie do wyścigu w utrudnionych warunkach).

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bieg | wyścig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje