Reklama

Reklama

Czy show biznes jest dla dzieci?

Gość specjalny Justyna Sieńczyłło i Artur Pontek

Blask fleszy, sława - które z dzieci nie marzy o tym aby zostać gwiazdą? O pierwszych krokach do realizacji dziecięcych marzeń decydują najczęściej rodzice.

Reklama

To oni zapisują pociechy do agencji aktorskiej i przyprowadzają na pierwsze castingi. Dzieci coraz częściej uczestniczą w show biznesie, który nie jest do nich adresowany. Czy rodzice zapisując dzieci na casting spełniają swoje marzenia?

Mama pięcioletniej Dominiki, uważa że jej dziecko jest bardzo żywe, energiczne i grę na planie traktuje jak zabawę... Dominika zarabia już swoje pieniądze - jest to ok. 2000 PLN miesięcznie. Mama Dominki obecnie nie pracuje, opiekuje się dzieckiem.

Małgosia na pierwszy swój casting wybrała się kiedy miała 14 lat, chciała być modelką. Obecnie pracuje jako hostesa. Emilka swoją karierę w show biznesie zaczęła w wieku 14 lat.

Dlaczego modeling jest "sportem ekstremalnym" prowadząca porozmawia z gwiazdą "Rodziny zastępczej" Olą Szwed.

Psycholog Aleksandra Jodko uważa, że młode dziewczyny chcą być modelkami, chcą być w kolorowych czasopismach, ponieważ chcą być wyjątkowe. A to rodzice powinni przekazać swoim dzieciom jak bardzo są dla nich wyjątkowe !

Casting - jest konkursem, jest odrzuceniem a także jest pracą. Często jest też tak, że dziecko, które intensywnie poświęca się pracy gwiazdy dziecięcej nie ma tak naprawdę dzieciństwa. Czy rodzice potrafią zauważyć granicę między przygodą a pracą dla zarobku?

Jolanta Krysowata porozmawia o tym z zaproszonymi gośćmi w studio.

Nasze Dzieci, 4 grudnia, godz. 00.15, Telewizja Polsat.

Dowiedz się więcej na temat: casting | Justyna | rodzice | Biznes | show | show-biznes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje