Reklama

Reklama

Doskonały partner

Coraz więcej młodych kobiet, singielek, rezygnuje ze znalezienia doskonałego partnera na rzecz doskonałego... domowego zwierzątka.

Coraz więcej młodych kobiet, singielek, rezygnuje ze znalezienia doskonałego partnera na rzecz doskonałego... domowego zwierzątka.

Dla wielu kobiet perspektywa przytulenia się do puszystego, miłego, zawsze czekającego i mruczącego kociaka, psiaka lub innego "pluszaka" jest bardzo atrakcyjna.

W samej Wielkiej Brytanii liczbę samotnie żyjących kobiet ocenia się na 3,3 mln, z czego 4 kobiety na 5 wybiera miasto. Stąd też koty, jako mało uciążliwe i wymagające zwierzaki, należą do najpopularniejszych towarzyszy życia.

Mimo, że uznawane są za niezwykle niezależne czworonogi, są jednak bardzo uczuciowe i wrażliwe. Wiele kobiet szuka miękkiego wsparcia w trudnych momentach życia właśnie obok mruczącego z zadowolenia ssaka.

Reklama

Ale posiadanie kociaka wiąże się z określonymi wydatkami - mieszkanki Wysp Brytyjskich wydają na swych ulubieńców aż 1,1 mln funtów rocznie, na co składa się nie tylko pożywienie, ale i rachunki od weterynarza, mieszkanie na czas urlopu czy ubezpieczenie.

Czy na punkcie swojego kota można dostać kota? Okazuje się, że tak. Odpowiedz na poniższe pytania, a dowiesz się, czy jesteś w grupie wysokiego ryzyka.

1. Przyjaciele zapraszają cię na imprezę, lecz odmawiasz, gdyż twój kot potrzebuje towarzystwa.

2. Rozmawiasz ze swym kotem na wszystkie ciekawe tematy, nie stronisz też od informowania go o swych problemach spodziewając się, że kot udzieli ci rady.

3. W twoim kalendarzyku zaznaczyłaś urodziny kotka.

4. Szczoteczka do zębów twojego kota stoi w kubeczku tuż obok twojej.

5. Byłaś z kimś w dość długim i zdrowym związku, lecz musieliście się rozstać, gdyż twój kot nie akceptował twojego partnera.

Każdy wielbiciel zwierzaków domowych może dopisać do powyższej listy coś, co tylko utwierdzi nas w przekonaniu, że koty i psy są warte naszego szczerego uczucia.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kot | partner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy