Reklama

Reklama

Duchy pośród nas

Co jest po drugiej stronie? Ból? Nagroda? A może pustka? Któż z nas nie zadawał sobie tego pytania? Któż nie odczuwał obawy na myśl o tym, że wraz z ostatnim oddechem umrze wszystko, co możemy zdefiniować jako "ja"?

James Van Praagh już w dzieciństwie poznał odpowiedzi na te pytania. A teraz pragnie ją przekazać czytelnikom w Polsce. Książka opowiada o doświadczeniach autora. Manifestacje duchów rozpoczęły się we wczesnym dzieciństwie i pozwoliły na przestrzeni lat do wysnucia wniosków, które niejednokrotnie szokowały samego Van Praagha.

Dowiedział się on nie tylko, czego się spodziewać tuż po przekroczeniu granicy życia i śmierci. Poznał prawdziwe oblicze śmierci a także wpływ duchów na żyjące osoby. Większość z tych osób nie domyśla się, jak duży wpływ mają na nich zmarli.

Reklama

Jest to kamień milowy w postrzeganiu śmierci porównywalny z "Życiem po życiu" Raymona Moody'ego. Pierwsza na polskim rynku książka Jamesa Van Praagha - jednego z największych żyjących mediów i bestsellerowego autora New York Times'a jest wydarzeniem, które niewątpliwie wstrząśnie sposobem postrzegania życia pozagrobowego.
Duchy pośród nas
James Van Praagh
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii
Dowiedz się więcej na temat: pytania | duchy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje