Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Jesteśmy gotowi na dziecko

Edyta Górniak wreszcie jest szczęśliwa. Ma u swego boku mężczyznę, z którym chce spędzić resztę życia i - jak zapewniła w wywiadzie dla dwutygodnika"Viva" - mieć dziecko. "Myślę, że oboje jesteśmy gotowi" - powiedziała Edyta. Popularna wokalistka 14 listopada skończyła 30 lat. Na razie czuje się spełniona jako artystka, ale jeszcze nie jako matka.

"Ale najważniejsze chyba już osiągnęłam, bo mam bardzo dobrego kandydata na ojca. Do tej pory, nawet kiedy mogłam sobie pozwolić czasowo i finansowo na to, żeby mieć dziecko, nie miałam przy sobie dojrzałego mężczyzny. Kilka lat temu moja mama powiedziała mi, że najważniejsze jest to, żebym miała dziecko, nawet jeżeli ojcem będzie mężczyzna, na którym nie będę mogła się w życiu oprzeć. Radziła, żeby nie zwracała na to uwagi, bo to dziecko dla kobiety jest sensem życia, a nie mężczyzna. Nie posłuchałam mamy, postanowiłam zaufać życiu i jeszcze poczekać" - mówi "Vivie" Edyta Górniak.

Reklama

Piosenkarka ma jednak wątpliwości, czy już powinna zostać matką, a to ze względu na tragedie, które ostatnio rozgrywają się na świecie. Obawia się, że nie będzie w stanie uchronić swego dziecka przed nieszczęściem.

"Chciałabym być mądra i cierpliwa. Chciałabym być wyrozumiałą matką, ale obawiam się, że strach o nasze dziecko, o jego zdrowie i bezpieczeństwo będzie mnie paraliżował i utrudniał wychowanie. Mam nadzieję, że Paul mi wtedy pomoże" - dodaje Edyta Górniak.

Paul jest Brytyjczykiem i obecnym partnerem wokalistki. Edyta nie chce na razie ujawniać, kim jest i czym się zajmuje.

Wiadomo, iż kilka razy był z piosenkarką w Polsce.

Dowiedz się więcej na temat: dziecko | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje