Reklama

Reklama

Edyta Górniak: Mężczyzna na całe życie

Edyta Górniak obchodzi dzisiaj swoje 30. urodziny. Będą one najprawdopodobniej jednymi z najszcześliwszych w jej życiu

Tak piosenkarka wyznała w wywiadzie dla dwutygodnika "Viva". - Spędzę je z człowiekiem, którego szukałam przez całe życie - powiedziała Edyta.

Reklama

Już kilka miesięcy temu Edyta powiedziała, że jest szczęśliwie zakochana. W rozmowie z "Vivą" wyraziła pewność, że jej nowy partner, który ma na imię Paul i jest Brytyjczykiem, jest tym, z którym chce przeżyć resztę życia.

- Jest najważniejszą osobą w moim życiu. Nigdy nie miałam w sobie tak silnego przekonania. Naturalnie zawsze chciałam wierzyć, że każdy kolejny mężczyzna, którego wybierałam, będzie moim przyjacielem, oparciem, partnerem. Na zawsze. Nie wiem, w którym momencie popełniałam błąd, ale kilka razy z rzędu się myliłam. Tym razem wiem, że spędzę te urodziny z kimś, z kim chcę przeżyć całe życie - mówiła Edyta Górniak "Vivie".

Piosenkarka zapewnia, że nastawienie jej partnera jest takie samo i że ich wzajemne uczucie nie narodziło się od razu.

- Ja właściwie nigdy nie była w nim zakochana. Przyjaźnimy się i nasza przyjaźń od początku była bardzo czysta, głęboka i bezinteresowna. Nagle, po dwóch latach, okazało się, że ta relacja dojrzała do miłości. To uczucie rodziło się we mnie w zupełnie inny sposób niż wszystkie poprzednie i ma zupełnie inne fundamenty - powiedziała Edyta.

- Chciałabym za wszelką cenę przerwać łańcuch niepowodzeń, które spotykają kobiety w mojej rodzinie. Moja babcia miała nieudane małżeństwo, podobnie było z pierwszym małżeństwem mojej mamy. Po serii moich nietrafnych wyborów w życiu bałam się, że nie spotkam człowieka, który zrozumie mój styl życia, szalony wysiłek, na jaki często się porywam, moje zmęczenie, depresje i moje euforie. Myślę, że wreszcie udało mi się takiego człowieka spotkać - dodaje piosenkarka.

Z okazji urodzin Edycie Górniak życzymy szczęścia i stu lat!

Dowiedz się więcej na temat: urodziny | piosenkarka | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje