Reklama

Reklama

Edyta Górniak o seksie i samotności

Edyta Górniak w wywiadzie, którego udzieliła niedawno "Przyjaciółce", opowiadała między innymi o swojej nowej miłości i życiu w Londynie. W rozmowie nie zabrakło także pytań o seks i samotność.

Edyta wcale nie nie unikała wypowiedzi na temat tych, tak delikatnych dla wielu osób, spraw.

Reklama

Pomimo ogromnej popularności i uwielbienia fanów w całej Polsce, Edycie zdarzało się odczuwać samotność. Najbardziej doskwierała jej w czasach, kiedy została zaangażowana do musicalu "Metro".

"Tak naprawdę czułam się samotna, gdy pracowałam w Metrze - kiedy mając zaledwie 17 lat przeprowadziłam się z Opola do Warszawy. Mimo wielkiej pasji i entuzjazmu do spektaklu, cały ten trzyletni okres nie był szczęśliwym czasem w moim życiu. Kiedy rozpoczęłam solową karierę, w moim życiu pojawili się wspaniali ludzie (do których swoją drogą mam szczęście do dzisiaj) i od tamtej pory właściwie nie pamiętam, kiedy czułam się samotna".

"Nawet kiedy nie miałam szczęścia w miłości, zawsze były w moim życiu jakieś dobre dusze. Cenne są dla mnie chwile, kiedy mogę być sama ze sobą. Wyłączam wtedy telefony, odsypiam przepracowane noce, czytam listy od fanów, dzwonię do przyjaciół, siadam w ciszy przy oknie i patrzę na ludzi, idę do kina czy parku i patrzę, jak ludzie karmią jelenie. Chętnie też wtedy sprzątam, segreguję rzeczy, przeglądam zaległą korespondencję i rozpisuję nowe pomysły na kartkach".

Zapytana o zdanie na temat uprawiania seksu, Edyta odparła: "To słowo nie mieści się właściwie w moim codziennym słowniku. Śmieszy mnie i jednocześnie irytuje, kiedy ktoś mówi, że uprawiał wczoraj seks. Uprawiać można marchewki. W moim pojęciu, akt miłosny jest ceremonią zbliżenia się do kogoś na wszystkich możliwych płaszczyznach, począwszy od duchowej. Jest nierozłączny z uczuciem głębokiej miłości i szacunku. Wiem jednak, że dla wielu ludzi mieści się w kategorii rozrywki, a czasem nawet sportu".

Dowiedz się więcej na temat: seks | samotność | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje