Reklama

Reklama

Edyta Górniak opowiada o miłości

"Gdy poznaję nowych ludzi, jestem pełna obaw i nieufności, więc nie byłam zbyt otwarta. Ale zaprzyjaźniliśmy się" - tak Edyta Górniak opowiada o narodzinach miłości do 36-letniego Paula, Anglika, który jest od dwóch lat jej życiowym partnerem.

Piosenkarka zapewnia, że nie nie ustalili jeszcze daty ślubu, a gdy będzie w ciąży, ogłosi to publicznie.

Reklama

Edyta w wywiadzie dla "Super Expressu" powiedziała, że Paula poznała cztery lata temu. Po wcześniejszych, nieudanych związkach, była początkowo nieufna, więc na początku połączyły ich więzy przyjaźni.

"Po dwóch latach nasza znajomość przerodziła się w miłość. Najpierw nie rozpoznawałam tego uczucia, bo zawsze dotąd moje miłości rodziły się bez przyjaźni. [...] Nigdy nie zdarzyło mi się przyjaźnić z tamtymi partnerami. Nie wiedziałam, że przyjaźń to jedyny fundament, który może utrzymać związek przez wiele lat" - opowiada Edyta Górniak.

Teraz piosenkarka zapewnia, że jest szczęśliwa, a związek z Paulem idealny.

"Jest wszystko, co być powinno. Tyle tylko, że pierwsze dotknięcia i pocałunki były dla nas krępujące, bo wiedzieliśmy już o sobie tak wiele... Początki mojej miłości były bardzo spokojne. Bałam się, że nie potrafię kochać. Że skoro nie czuję uniesienia, a raczej harmonię i spokój, to nie jest to miłość. Teraz jestem pewna, że jest".

"Nie wiem, dlaczego trzeba przeżyć różne tragedie, żeby zrozumieć tak oczywiste rzeczy. Przecież nie można kochać kogoś, kogo się nie zna, więc nie wolno w sobie obudzić tylu emocji tylko dlatego, że mężczyzna robi dobre wrażenie".

Wiadomo, że Paul ma 36 lat, był już kiedyś żonaty i chciałby zostać ojcem zanim skończy 40 lat. Para nie ma jednak na razie ślubnych planów, chociaż...

"Postanowiliśmy, że ceremonię odprawialiby księża w różnych religiach" - ujawniła Edyta Górniak.

Życiowy partner był już w Polsce, w Krakowie, uwielbia polską kuchnię i uczy się języka polskiego.

"Gdy miałam przerwę w nagraniach dla radia, poszliśmy na Rynek zjeść grillowaną kiełbaskę. Paul uwielbia polską kuchnię. Schabowe. Zupy, zwłaszcza barszcz. I ogórki kiszone. Twardo uczy się polskiego. Zna już 26 słów. Umie powiedzieć: Jedno piwo, proszę".

Wokalistka zadeklarowała, że jeśli będzie w ciąży, ogłosi to publicznie.

"Fani wiedzą, że jestem szczera. Jeśli już będę w stanie błogosławionym, nie będę się mogła doczekać, żeby się z nimi tym podzielić".

Zapytana, czy Paul zrobiłby dla niej wszystko, Edyta odpowiedziała krótko: "Nie wiem. Ale z pewnością ja zrobiłabym wszystko dla niego".

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarka | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje