Reklama

Reklama

Elastyczne pośladki Brada Pitta

W słynnym londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud pojawiła się nowa rzeźba Brada Pitta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pośladki woskowego gwiazdora można ściskać. Wykonano je bowiem ze specjalnego tworzywa.

To pierwsza tego typu rzeźba, która znajduje się w słynnym muzeum. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza żeńskiej części odwiedzających muzeum. Oryginalnie rzeźba amerykańskiego aktora była cała wykonana z wosku. Personel miał spory zgryz w fankami Brada Pitta, które całowały woskowy posąg kiedy tylko strażnicy na chwilę tracili czujność. Do kieszeni marynarki, w którą odziana jest rzeźba, panie wpychały damską bieliznę.

"Brad Pitt to jeden z najseksowniejszych eksponatów, tak więc był idealnym kandydatem do tego, aby zrobić mu dające się ściskać pośladki. Panie uwielbiają tę rzeźbę, a jego pośladki, po pośladkach Kylie Minogue, przykuwają największą uwagę. Pomyśleliśmy, że wraz z nową rzeźbą Brada będziemy mieli większy ubaw" - powiedziała zadowolona rzeczniczka muzeum Madamme Tussaud.

Reklama

Brad Pitt zgodził się pomóc rzeźbiarzom i udostępnił im swoje słynne pośladki do wykonania odcisku. następnie z mieszanki specjalnej pianki i silikonu zostały zrobione pośladki, które fanki aktora odwiedzające muzeum mogą ściskać do woli.

Ananova
Dowiedz się więcej na temat: muzeum | rzeźba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje