Reklama

Reklama

Eminem z byłą żoną?

Plotkuje się, iż Eminem i jego była żona mogą niebawem ogłosić, iż znów są razem.

Małżeństwo kontrowersyjnego amerykańskiego rapera z Kim Mathers było bardzo burzliwe i oficjalnie zakończyło się w ubiegłym roku rozwodem. Minęło jednak trochę czasu, a stosunki między byłymi małżonkami znacznie się poprawiły.

Reklama

Informację o tym, że Eminem i Kim znów są parą. podała babcia rapera, Betty Kreslin. Co więcej, twierdzi ona, że stało się to już faktem.

"Oni znowu są razem i wydaje mi się, że Eminem jest z tego powodu szczęśliwy. Marshall jest wspaniałym ojcem i bardzo chciałby mieć normalną rodzinę. Nie jestem tym zaskoczona, że on pożąda stabilizacji. Chciałabym, żeby jego życie było radosne. Każdy na to zasługuje" - mówiła dziennikarzom Betty Kreslin.

Eminem i Kim niegdyś ostro walczyli ze sobą na sali sądowej. Raper niejednokrotnie dawał wyraz swej dezaprobacie dla byłej żony, także w tekstach. W jednym z nich opisał, że chciałby zabić Kim.

W końcu oboje porozumieli się w sprawie opieki nad ich dzieckiem, córką Hailie Jade, która liczy dziś sześć lat. Być może to był początek ożywienia ich związku?

Czekamy teraz na reakcję Eminema na rewelacje podane przez jego babcię.

Dowiedz się więcej na temat: żona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje