Reklama

Reklama

Forum: Mój pierwszy raz

Czasem ten pierwszy raz przeżywamy z kimś, kogo kochamy, czasem z kimś, kogo wydaje nam się, że kochamy. Bywa też tak, że decydujemy się ten krok z mężczyzną, do którego czujemy tylko sympatię, a robimy to z ciekawości czy z presji społeczeństwa.

Zazwyczaj pierwszy raz nie jest wcale miły i przyjemny, kojarzy się raczej z bólem. Dopiero po jakimś czasie dowiadujemy się, jaki wspaniały może być seks.

Reklama

Ale nigdy tego pierwszego razu nie zapominamy, zostaje on w naszych wspomnieniach na długie lata.

A ty jak wspominasz swój pierwszy raz? Czy nadal jesteś z mężczyzną, który wprowadzał cię w ten nieznany świat? Czy wspominasz to jako miłe przeżycie, czy raczej nie chcesz pamiętać? Czy teraz śmiejesz się z waszej nieporadności? A jeśli wszystko jeszcze przed tobą, to jak sobie to wyobrażasz?

Na naszym Forum poruszamy ważne tematy:
Ślub - za i przeciw * Rodzić, nie rodzić * Zamieszkać razem * Rozwód * Facet na czacie * Kłamstwo * Miłość i seks * Jak się go pozbyć * Wystarczy kochać? * Czego mu zazdrościsz? * Sponsoring * Spalić mosty * 8 marca * Dwa razy do tej samej rzeki * Rodzina * Samotność * Jego wady * Weekend* Z miłości czy dla pieniędzy * Kariera czy dziecko * Wakacyjna miłość * Kochanek idealny * Udany związek * Uległa czy drapieżna

Dowiedz się więcej na temat: forum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje