Reklama

Reklama

"Frytka" wyjdzie za mąż?

"Frytka", czyli Agnieszka Frykowska, bohaterka pamiętnej kąpieli z Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim w Big Brotherze, podobno planuje zamążpójście.

Jej wybranym jest szkolny kolega, który już kiedyś był jej chłopakiem, a do którego "Frytka" powróciła po nieudanej próbie zrobienia kariery, już po zakończeniu słynnego reality-show.

Reklama

Pamiętna kąpiel "Frytki" i "Kena", którą oglądały miliony widzów, sprawiła, że Frykowska stała się na pewien czas główną gwiazdą Big Brothera i określana była jako największa skandalistka w historii polskiej edycji programu. Jednak jak doniósł dwutygodnik "Na Żywo", Agnieszka "przenanalizowała co jest warta namiętność bez zrozumienia i przyjaźni, po czym udała się w sentymentalną podróż do swojej szkolnej miłości".

O ukochanym Frytki wiadomo, że jest specjalistą od komputerów i Internetu. Podobno oboje bardzo poważnie myślą o ślubie. 24-letnia Agnieszka, z zawodu technik hotelarstwa i obsługi ruchu turystycznego, nie mniej poważnie myśli o zostaniu mamą. Co więcej, sądzi, że w tej roli sprawdzi się znakomicie. Nie porzuca jednak marzeń o karierze aktorskiej i wokalnej. Jej wzorem jest Madonna.

Dowiedz się więcej na temat: Biuro Informacji Gospodarczej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje