Reklama

Reklama

George Clooney: Wspaniały kochanek, zły partner

Francuzka Celine Balitran, która widnieje na bardzo długiej liście byłych partnerek słynnego amerykańskiego aktora George’a Clooneyᰱa, zapewnia, że jako kochanek jest on wspaniały. Zupełnie nie sprawdza się jednak jako partner w codziennym życiu.

Obecnie George spotyka się z Jennifer Siebel, najlepszą przyjaciółką Celine. Balitran była związana ze słynnym aktorem w połowie lat 90., ale wytrzymała z nim tylko trzy miesiące. Przyznaje, że 41-letni dziś Clooney jest mistrzem jeśli chodzi o seks, ale partner z niego jest żaden. Unika bowiem jak ognia zbytniego zaangażowania się w związkach z kobietami.

Reklama

28-letnia Francuzka, dziś już kobieta zamężna, tak powiedziała o Clooney’u swojej przyjaciółce: "Celine powiedziała mi, że jest niesamowity w łóżku. Powiedziała mi dokładnie: Kiedy kochasz się z Georgem, masz naprawdę wrażenie, że ziemia drży. Nigdy nie doświadczyłam większej przyjemności. Jest czuły i tak wspaniale zbudowany. Nigdy nie byłam z mężczyzną, który potrafiłby być tak miły dla kobiety, jak George".

"Celine powiedziała mi również, że jest on niesamowicie dziecinny i nie jest dobry jako partner".

Dowiedz się więcej na temat: francuzka | kochanek | partner | George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje