Reklama

Reklama

Heidi Klum wraca do formy

Zawód modelki zobowiązuje: kilka tygodni po porodzie Heidi Klum wraca do pracy!

Niemiecka modelka pojawi się na wybiegu, podczas największego pokazu Victoria's Secret, jako gospodyni show. Mimo, że nie będzie obnażać swoich wdzięków, czuje się zobowiązana do pokazania się w jak najlepszej formie, o co zadba jej trener David Kirsch.

"Heidi zrezygnowała z węglowodanów, cukru, nabiału i owoców na rzecz omletów z białka jaj, szpinaku, sałatek i grillowanego tuńczyka. Jest zdeterminowana, chce wszystkich olśnić podczas pokazu. Poddaje się również wyczerpującym treningom dwa razy dziennie" - zdradza osoba z kręgu modelki.

Reklama

Modelka przyznaje, że z wiekiem i kolejnym dzieckiem jest jej trudniej powrócić do zgrabnej sylwetki. "Nie powiedziałabym, że powróciłam już do mojej dawnej formy. Wszystko się zmienia z wiekiem. Wyglądało to zupełnie inaczej, kiedy miałam 31 lat i pierwsze dziecko, inaczej wygląda to teraz, kiedy mam 36 lat i urodziłam czwarte" - zdradza Heidi.

Klum podkreśla, że jeśli nie zacznie teraz dbać o powrót do dawnej formy, nie zacznie nigdy. I to dodatkowo ją motywuje. "Myślę, że jeśli zwlekasz z tym zbyt długo, pozostawiając to tak, jak jest, to tak już zostanie. Muszę być zmotywowana" - dodaje Klum.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska | modelki | Heidi Klum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy