Reklama

Reklama

Horoskop 21 - 27 sierpnia

Zobacz, co cię czeka w najbliższym tygodniu.


Baran

Miłość - spełni się coś, czego bardzo pragnęłaś w ostatnich dniach. Twój partner będzie w tych dniach dla ciebie wyjątkowo szczery i czuły. Wykorzystaj ten fakt i spróbuj się dowiedzieć od niego o czymś, co od dawna cię dręczy.

Zdrowie - lepiej niż dotychczas twój organizm będzie teraz przyswajać lekarstwa. Dlatego wszystkie kuracje należy rozpoczynać, lub zmieniać ich zasadę właśnie w tym tygodniu.

Praca i pieniądze - możesz liczyć na wsparcie kogoś bardzo wpływowego. Zastanów się, jak najlepiej skorzystać z proponowanych rozwiązań. Nie obiecuj nikomu, nawet bliskim, podjęcia się mediacji w sprawach konfliktu zawodowego.

Reklama

Byk

Miłość - od początku tygodnia doznasz przemiany, która zadziwi nie tylko otoczenie, ale i przede wszystkim, samą siebie. Nie będziesz mieć oporów, aby partnerowi powiedzieć, co myślisz, prosto w oczy. To wyjaśni jednoznacznie sytuację.

Zdrowie - jeśli dokucza ci kręgosłup, to bez względu na wiek, koniecznie oddaj się w ręce fachowego masażysty. System kostny jest twoim słabym punktem i wymaga stałego dozoru.

Praca i pieniądze - zabłyśniesz elokwencją, talentem organizacyjnym, umiejętnością negocjacji. To pozwoli korzystnie zakończyć dawny, zapiekły, spór zawodowy. Uważaj jednak, aby nie popaść w zbytnią pewność siebie.

Bliźnięta

Miłość - bardzo się ucieszysz, bo nie potwierdzą się podejrzenia, jakie miałaś wobec bliskiej osoby. Zmiana twojego nastawienia spowoduje, że partner będzie chciał zrobić dla ciebie niemal wszystko, o co poprosisz. Nie przegap tej okazji.

Zdrowie - powinnaś teraz bardziej niż zwykle oszczędnie gospodarować swoimi siłami. Nie przemęczaj się, prowadź uregulowany tryb życia, koniecznie zrezygnuj z palenia i picia mocnej kawy i herbaty.

Praca i pieniądze - jeżeli ostatnio szukałaś dodatkowych pieniędzy, to znajdziesz w tych dniach nowe, bardzo atrakcyjne źródło dochodów. Im wyżej postawisz poprzeczkę, tym więcej możesz wygrać. Nie bój się ryzykować w żadnej dziedzinie.

Rak

Miłość - w tych dniach nasz szansę na ogromną zmianę w życiu osobistym, bo na twojej drodze pojawi się ktoś wyjątkowy. Jeśli tylko zechcesz, możecie zbudować szczęśliwy związek, w którym już wkrótce będziecie robić plany na dalszą przyszłość.

Zdrowie - jeśli należysz do osób powolnych i flegmatycznych, to w tych dniach masz szansę zadziwić otoczenie niezwykłym wręcz przypływem energii. To początek twojej wielkiej przemiany osobowości.

Praca i pieniądze - i w interesach i w sprawach zawodowych należy trzymać się wytyczonych zasad, stawiać na to co, pewne i trwałe. Nie popadaj w iluzję, nie rozpatruj hipotetycznych możliwości, bo jedyne, co w tym przypadku jest pewne, to strata.

Lew

Miłość - twoja intuicja będzie ci teraz niezwykle pomocna. Wyczujesz każdy fałsz ze strony bliskiej osoby, a z łatwością rozpoznasz tych, którzy są ci bardzo przychylni. Nie bój się prawdy, nie staraj się na siłę tworzyć czegoś z niczego.

Zdrowie - aby potrzymać nastrój i samopoczucie koniecznie rozważ możliwość uprawiania jakiejś dyscypliny sportu. Może rower, albo jogging. A jeśli lubisz wodę, to zapisz się na basen.

Praca i pieniądze - jeśli chcesz odnieść sukces, to trzymaj się konkretów. Zanim coś zaplanujesz i zechcesz zrealizować, sprawdź najpierw w praktyce wszystkie zasłyszane rady, szczególnie te, dotyczące napraw domowych i konserwacji urządzeń.

Panna

Miłość - wpadniesz na pomysł, jak skutecznie podejść i namówić ukochanego na bardzo radykalne kroki. Nie bój się eksperymentów w życiu osobistym, twoja fantazja przywróci waszemu związkowi dawny żar.

Zdrowie - stosując najnowszą dietę cud, tym razem masz autentyczną szansę zrzucić całkiem sporo kilogramów nadwagi. Od ciebie zależy, jak tym razem zaprogramujesz swoją psychikę.

Praca i pieniądze - nie bądź taka nie zachwiana w swoich poglądach na problemy, które ostatnio wynikły u ciebie w firmie. Pamiętaj, że warto zmienić zdanie, że warto przyznać się do błędnej oceny. Odnajdą się zaginione przedmioty lub pieniądze.

Waga

Miłość - przemyśl, czy długo tak wytrwasz. Prowadzisz podwójną grę, ale jej konsekwencją może być, że sprawa się wyda i zostaniesz po prostu sama. Zanim o tobie zadecyduje przypadek, sama określ swoje potrzeby i preferencje.

Zdrowie - pamiętaj, aby nie przesadzić z używaniem życia. Nadmiar emocji może w istotny sposób nadszarpnąć twoje zdrowie. Unikaj sytuacji stresujących, bo czeka cię huśtawka nastrojów.

Praca i pieniądze - sprawy materialne pochłoną cię niemal bez reszty. To czas obrotu gotówką - i tą posiadaną i tą, o którą się starasz poprzez bank. Jeśli wydasz ją na mieszkanie, działkę lub dom, to będą to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze.

Skorpion

Miłość - jeśli miałaś nadzieję, że wasze uczucie jeszcze wróci, to masz teraz szansę, aby tak było. Problem tylko w tym, czy jesteś świadoma w pełni faktu, że dorośli ludzie nie są w stanie zmienić swojego sposobu bycia i systemu wartości.

Zdrowie - masz skłonność do popadania w skrajne stany psychiczne, a teraz czeka cię niełatwy tydzień. Postaraj się wyłączyć emocje, nie zobowiązuj się do wykonania dodatkowych czynności.

Praca i pieniądze - ryzykowne decyzje finansowe i nadmierna, brawurowa wręcz samodzielność wcale nie dowodzą sprytu i niezależności, tylko są oznaką tego, że wpadasz w panikę i przestajesz racjonalnie rozumować. Możesz w ten sposób dużo stracić.

Strzelec

Miłość - masz tak wiele pragnień, że twojemu partnerowi niełatwo będzie temu sprostać. Nie możesz robić tylko tego, co ty chcesz i oczekiwać, że wszyscy wokół wykażą się zrozumieniem i wybaczą. Niestety, musisz innym dać coś z siebie.

Zdrowie - osoby cierpiące na poważne dolegliwości mają w tych dniach szanse na przełom w ocenie stanu zdrowia. W tych dniach dobrze goją się wszelkie rany pooperacyjne. Czas szybkiej rehabilitacji.

Praca i pieniądze - nie bój się przyznać do błędu, to połowa sukcesu na drodze do jego naprawy. Warto nawet mniej zarobić, ale, co ważne w twoim przypadku, nie być zdanemu tylko na własne siły. Lepsze to, co pewne, niż potencjalny, niepewny zysk.

Koziorożec

Miłość - ostatnio zanudzasz wszystkich opowieściami na swój temat. Nie oczekuj, aby tylko tobie i zawsze tobie okazywano uwagę i uczucie. Przemyśl, dlaczego tak mało dostajesz? A może jednak to prawda, co usłyszałaś, że ty z siebie nie dajesz nic?

Zdrowie - zamiast wpadać w panikę, zrób badania wskazujące na stan twojej gospodarki hormonalnej. To może być przyczyna wszystkich twoich kłopotów, które pojawiły się w ostatnich tygodniach.

Praca i pieniądze - chyba powinnaś skorygować swoje plany, jest jeszcze na to czas. Możesz naprawić stosunki w pracy, uda się wyjaśnić nieporozumienie ze zwierzchnikiem. I nie wpędzaj się w poczucie winy , to po prostu nie czas na eksperymenty.

Wodnik

Miłość - zbyt długo już odkładasz taką ważną decyzję. Niestety, nic samo się nie załatwi. Musisz postawić na szczerość i zapytać o konkrety. To ważne nie tylko wtedy, kiedy jesteś tą trzecią. To ważne, bez względu na to jak oficjalny jest wasz układ.

Zdrowie - jeśli okaże się, że niezbędna jest operacja chirurgiczna, to możesz być absolutnie dobrej myśli. Wybierz tego lekarza, który pierwszy powiedział ci o tym rozwiązaniu. To dla ciebie najlepszy fachowiec.

Praca i pieniądze - warto w tych dniach rozpocząć od dawna odkładane sprawy sądowe, jeśli roszczenie dotyczy kwestii podziału majątku czy podwyższenia kwoty alimentacyjnej. Możliwa oferta pracy w innym mieście. Nie odrzucaj, zanim dobrze nie przeczytasz zasad.

Miłość - musisz zmienić sposób mówienia o swoich potrzebach. Nie bój się otwarcie komunikować swoich oczekiwań. Jeśli boisz się odrzucenia, jeśli masz wrażenie, że stąpasz po kruchym lodzie, to sama odpowiedz sobie, czego nie chcesz wiedzieć i za jaką cenę.

Zdrowie - jeśli ostatnio chorowałaś, to te dni będą skuteczną szansą na wyzdrowienie. Bardzo dobre efekty osiągniesz, stosując dodatkowo kuracje ziołowe i gotowe leki homeopatyczne.

Praca i pieniądze - największą satysfakcję zawodową osiągniesz, jeśli twoja praca ma bezpośredni kontakt z drugim, potrzebującym pomocy, człowiekiem. Możesz odnieść duża korzyść finansową dzięki manewrowi, niezbyt rozsądnemu, na pierwszy rzut oka.

Chcesz wiedzieć, co kryją karty Tarota? Porozmawiaj na żywo z Joanną Stawińską lub jej asystentką!
Zadzwoń teraz:
• z telefonu stacjonarnego pod numer: 0 700 78 18 05 (Legion, netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min)
• z telefonu komórkowego pod numer: *740 91 05 (netto: 4 zł/min; brutto: 4,88 zł/min) (numery dostępne z sieci Era, Orange, Plus, Heyah, Sami Swoi).

Poradę Joanny Stawińskiej możesz uzyskać także wysyłając sms o treści JS.pytanie (np. "JS.czy powinienem podjac ryzyko i zainwestowac pieniadze) na numer 72020 (netto: 2 zł; brutto: 2,44 zł).

Gwarantowana ANONIMOWOŚĆ

Jeśli chcesz poznać przyszłość, przeczytaj co mówią o niej wróżki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrowie | miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje