Reklama

Reklama

Hugh Grant kocha Kasię

Wszystkim zdawało się, że Hugh Grant od czasu rozstania z Liz Hurley nie jest z nikim związany.

Tymczasem okazuje się, iż 43-letni angielski aktor ma - i to od trzech lat - partnerkę noszącą swojsko brzmiące dla nas nazwisko! Jego tajemnicą pozostanie, jak udało mu się ukryć ją przed mediami aż tak długo.

Niejaka Kasia Komorowicz - jak podaje brytyjska prasa - jest od trzech lat towarzyszką życia Granta. Ma ona 30 lat i na co dzień pracuje w biurze ONZ w Londynie.

Hugh wprawdzie sugerował delikatnie w niedawnych rozmowach, że nie jest już samotny, lecz odmówił ujawnienia tożsamości ukochanej. Dziennikarze znając jego doskonałe poczucie humoru, uznali to chyba za żart.

Reklama

Milczenie przerwała Kasia, która spotyka się w największej tajemnicy z aktorem od 2000 roku, kiedy to Grant rozstał się z wieloletnią narzeczoną Liz Hurley.

"Bardzo kocham Hugh i bardzo chciałabym przebywać z nim jak najczęściej. Jednak jego uczucia nie są jeszcze tak silne, zaś ja potrzebuję czegoś trwałego z jego strony. Wspaniale całuje i razem spędzamy wspaniałe chwile. Spotykamy się na drinka albo na kolację i miło spędzamy wieczory" - mówi Kasia.

Para widziana była niedawno na imprezie z okazji londyńskiej premiery filmu "Love Actually", w którym Grant gra jedną z głównych ról.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: rozstanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy