Reklama

Reklama

Idealny prezent na Święta!

Odkąd urodziło się wasze dziecko mąż bez przerwy je fotografuje? Kup mu elegancje etui na aparat i kartę o większej pojemności! Znajdź chwilę czasu by podpatrzyć, czym interesują się twoi bliscy, czego im brakuje. W większości przypadków to oni sami komunikują (choć często nie wprost), o czym marzą: wystarczy wychwycić te informacje!

Reklama

Najprościej jest z dziećmi, które tuż przed dobranocką oglądają reklamy. Jeśli twój portfel nie jest w tym roku gruby, wcale nie musisz kupować kosztownych markowych produktów. Wystarczy, że będziesz wiedzieć, że twoja córeczka woli konika niż kolejną lalkę!

Dla nastolatka

Najtrudniej dobrać prezent nie dla taty czy teściowej, ale dla nastoletniej pociechy. Przecież nie mamy bladego pojęcia, kim są jego idole, gdyż zmieniają się oni jak w kalejdoskopie! Na szczęście i tym razem możesz wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Fajnym pomysłem na prezent dla dorastającej dziewczyny jest biżuteria. Ale nie taka, jaką ty lubisz: stonowana, klasyczna. Nastolatki chcą przecież błyszczeć!

Dlatego przynieś do domu i połóż w widocznym miejscu katalogi sklepów jubilerskich, które na pewno w wolnej chwili przejrzy twoja córka, lub wyszukaj w internecie strony portali internetowych z biżuterią dla nastolatek, gdzie kupisz tani i oryginalny prezent. Zobaczysz, jak twoja córka ucieszy się z takiego prezentu!

Jeśli twój syn zamiast książek woli komiksy, nie kupuj mu klasyki- postaw raczej na jakiś ciekawy album, lub prenumeratę jego ulubionego czasopisma. Chłopak próbuje rysować? Staraj się, by rozwijał talent- podaruj mu przybory do rysowania, na które zwykły nastolatek nie może sobie przecież pozwolić. Dodaj do tego jakiś kosmetyk, przecież młody człowiek musi o siebie dbać.

Dla przyjaciół i znajomych

Naszych koleżanek czy znajomych z pracy nie możemy obserwować i na tej podstawie domyślać się, o czym marzą. Na szczęście możesz im sprawić radość dzięki neutralnym podarunkom. Dlatego filiżanka dla ceniącej elegancję znajomej, kubek ze śmiesznym napisem dla wesołego kolegi czy ramka ze zdjęciem sprzed lat dla przyjaciółki, która niedawno się wyprowadziła, to dobre rozwiązanie. Sprawdza się też: pamięć przenośna, elegancki długopis, przyjemnie pachnący płyn do kąpieli.

Pamiętaj też, że znakomitym upominkiem, lub dodatkiem do prezentu dla każdego, niezależnie od wieku są... słodycze! Nie szczędź więc słodkości i radości swoim bliskim.

Joanna Bielas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje