Reklama

Reklama

Iglesias i Kurnikowa wzięli ślub!

Jak podał "Super Express", powołując się na brytyjski dziennik "The Sun", Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa pobrali się w miniony weekend.

Ceremonia odbyła się w Casa de Campo w Republice Dominikany.

Reklama

W "Super Expressie" możemy przeczytać, że: "Oblubieńcy podobno powiedzieli sobie tak w szumie spienionych fal, wśród palm i skrzeczenia papug, na pokrytej złotym piaskiem plaży. Romantyczny nastrój potęgował zachód słońca".

Jest to pierwszy ślub 28-letniego Enrique Iglesiasa. Dla 21-letniej rosyjskiej tenisistki to drugie małżeństwo. Kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że była ona przez pewien czas żoną słynnego rosyjskiego hokeisty Siergieja Fiodorowa.

Związek Iglesiasa-juniora i Kurnikowej zaczął się w lutym 2002 roku. Zapałali do siebie uczuciem podczas pracy nad wideoklipem do piosenki Hiszpana - "Escape". Związek był burzliwy. Przez jakiś czas wydawało się nawet, że Enrique i Anna zerwali ze sobą. Często dochodziło między nimi do kłótni, a nawet do rękoczynów. Anna, podobno nie bez powodu, zarzucała Enrique, że nie jest jej wierny.

Jednak związek przetrwał, a piosenkarz wspierał swoją partnerkę w trudnym czasie, kiedy nie odnosiła ona żadnych sukcesów sportowych, a na dodatek popadła w depresję po rozwodzie z Fiodorowem.

Ślub, który odbył się w Dominikanie, był bardzo skromny. Nie byli na nim obecni nawet rodzice młodej pary.

Dowiedz się więcej na temat: kurnikowa | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje