Internet lepszy

Penélope Cruz (30 l.), hiszpańska gwiazda robiąca karierę za oceanem, wyznała niedawno, że woli nocne surfowanie po internecie od hollywoodzkich przyjęć.

"Dzięki komputerowi czuję się mniej samotna" - oświadczyła aktorka.

Reklama

Penélope Cruz przyznała, że dom jest jej schronieniem przed zgiełkiem hollywoodzkiego świata, w którym ton nadają tylko ci sławni i bogaci.

"Nie mam prywatnego życia w Hollywood. Nie chcę tam zbyt długo mieszkać" - żaliła się Cruz w rozmowie z witryną Femalefirst.

Aktorka stwierdziła, że więcej czasu spędza w internecie kontaktując się swoją rodziną i przyjaciółmi, niż na imprezach organizowanych w Hollywood.

"Czasami wychodzę na jakąś premierę, ale późniejsze przyjęcia już mnie nie interesują. Nie chodzi o to, że czuję się tam samotna, choć i tak się zdarza, ale po prostu jestem na to zbyt zajęta i zbyt zmęczona. Dziękuję Bogu za to, że istnieje internet! Wolę kontakt przez internet od rozmowy telefonicznej" - dodała hiszpańska gwiazda.

Penélope Cruz była przez jakiś czas związana z Tomem Cruisem. Pomimo planów małżeńskich, para rozstała się w styczniu 2004 roku.

Dowiedz się więcej na temat: internet

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje