Reklama

Reklama

Internet lepszy

Penélope Cruz (30 l.), hiszpańska gwiazda robiąca karierę za oceanem, wyznała niedawno, że woli nocne surfowanie po internecie od hollywoodzkich przyjęć.

"Dzięki komputerowi czuję się mniej samotna" - oświadczyła aktorka.

Penélope Cruz przyznała, że dom jest jej schronieniem przed zgiełkiem hollywoodzkiego świata, w którym ton nadają tylko ci sławni i bogaci.

"Nie mam prywatnego życia w Hollywood. Nie chcę tam zbyt długo mieszkać" - żaliła się Cruz w rozmowie z witryną Femalefirst.

Aktorka stwierdziła, że więcej czasu spędza w internecie kontaktując się swoją rodziną i przyjaciółmi, niż na imprezach organizowanych w Hollywood.

"Czasami wychodzę na jakąś premierę, ale późniejsze przyjęcia już mnie nie interesują. Nie chodzi o to, że czuję się tam samotna, choć i tak się zdarza, ale po prostu jestem na to zbyt zajęta i zbyt zmęczona. Dziękuję Bogu za to, że istnieje internet! Wolę kontakt przez internet od rozmowy telefonicznej" - dodała hiszpańska gwiazda.

Reklama

Penélope Cruz była przez jakiś czas związana z Tomem Cruisem. Pomimo planów małżeńskich, para rozstała się w styczniu 2004 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: internet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje