Reklama

Reklama

Izabela z Opola

...O kurde znów zaspałam do pracy !! Gdzie moja bluzka, muszę szybko zająć się moimi włosami..jak ja wygladam? Nie zdążę już nic zjeść..robię szybki makijaż, wyszły za ciemne kreski, znów mi powiedzą, że wyglądam jak czarownica..moja cera taka szara, a paznokcie w okropnym stanie..

Reklama

Tak wygląda zima..

a TAK WYGLĄDA WIOSNA..

Rano wstaję..zimny prysznic, żeby się w końcu obudzić..lekkie śniadanie..gimnastyka..najpierw rozciągnąć te wszystkie zaspane mięśnie, potem żwawy aerobic..potem znów prysznic, najpierw woda letnia, potem zimna..tak lubię, obudzić się i zacząć nowy dzień..idę na spacer z moimi czworonogami..godzina 9 a ja już tyle zrobilam dla siebie..;)

Teraz mogę zjeść ogromne śniadanie i wypić kubas gorącego kakao..idę do łazienki, nakładam maseczkę, prasuję bluzkę do pracy, zmywam maseczkę, zakładam bluzkę..robię staranny, lecz lekki makijaż, poprawiam niesforne loki, trochę żelu i pianki i fryzura gotowa

Biorę śniadanie, wcześniej przygotowane i idę w świat..

Wracam, ściągam buty i po chwili moje stopy lądują w wodzie pelnej piany..mmhh..masuję stópki długo, wcieram w nie olejek, a potem balsam..im tez należy się chwila relaksu..

Przebieram się w coś bardziej wygodnego, nie dres - bo lubię się czuć atrakcyjna także w domu, zakładam sukienkę w kwiatki, do niej idealnie pasują moje różowe kapciuszki ..

Idę do kuchni, gotuję makaron, zrobię pyszny sos pomidorowy, jaki robiła moja babcia..

Zaproszę koleżanki, bo nie lubię jeść sama..Makaron pyszny, bardzo odżywczy..czas na sjestę..wyciągam się na kanapie, całe ciało odpoczywa, tylko oczy czytają kolejne słowa książki :"Upoważnienie do szczęścia" Katarzyny Grocholi..

Jestem szczęśliwa, myślę sobie.. Jestem ładna, dbam o siebie, mam faceta, koleżanki, dobrą pracę i nie choruję !

Dość tego czytania, idę na spacer..psiaki się już na dobre rozleniwily..od pewnego czasu stosuję footing, sąsiedzi już na mnie krzywo patrzą, gdy idę i raz po raz wymachuję nogami i rękami ... wracam do domu, a tam już czeka na mnie budyń czekoladowy-nagroda za zdrowo spędzony dzień :)

Praca nagrodzona w konkursie "Wiosenne zmiany"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje