Reklama

Reklama

Jack Nicholson: Czas się ustatkować

Jack Nicholson (66 l.) zapowiedział, że rozrywkowe życie jest dla niego skończone. Teraz legendarny amerykański gwiazdor kina chce się - jak sam twierdzi - ustatkować i znaleźć sobie stałą partnerkę.

Do niedawna miał opinię notorycznego kobeiciarza, chociaż w ostatnich latach był dość długo - jak na jego standardy - związany z jedną kobietą, aktorką Larą Flynn Boyle.

"Wydaje mi się to niezbyt atrakcyjne, że postrzega się mnie jako kogoś nadskakującego jakimś młodym dziewuszkom. Przez wiele lat wcale tak nie myślałem, ale teraz tak" - tłumaczy Jack Nicholson.

"Oczywiście, że czuję się samotny. Jednak nie w taki sam sposób, jak wtedy, gdy miałem 25 lat i złościło mnie to. Z czasem nauczyłem się cieszyć samotnością. Jednak bardzo chciałbym mieć partnerkę" - żalił się Jack brytyjskiemu dziennikowi "Daily Telegraph".

Reklama

"Teraz muszę brać Viagrę, gdy jestem z więcej niż jedną kobietą" - dodał Nicholson z szelmowskim uśmiechem.

Jack Nicholson było żonaty tylko raz, z aktorką Sandrą Knight. Rozwiódł się z nią w 1968 roku. Z tego związku ma 39-letnią obecnie córkę Jennifer.

Jest także ojcem kilku innych dzieci, ze związków z Susan Anspach (syn Caleb) i Rebeccą Boussard (syn Raymond i córka Lorraine).

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje