Reklama

Reklama

Jennifer Lopez: Dziecko pod choinkę?

Odwołanie koncertów w Europie i Azji przez Jennifer Lopez (36 l.) sprawiło, że ponownie coraz głośniej plotkuje się o tym, że popularna wokalistka i aktorka spodziewa się pierwszego dziecka.

Według informacji amerykańskich mediów J.Lo jest w trzecim miesiącu ciąży, a poród miałby odbyć się w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Na początku maja J.Lo odwołała bez podania przyczyn swój koncert. Wcześniej pojawiła się na imprezie rozdania nagród ALMA w Los Angeles. Wścibscy dziennikarze twierdzą, że miała wyraźnie zaokrąglony brzuch, co miało być potwierdzeniem ciąży.

"Z niecierpliwością oczekujemy powiększenia rodziny" - powiedział Marc Anthony, mąż J.Lo.

Wokalistka nagle odwołała majowe koncerty zaplanowane m.in. w Indiach, Turcji, Grecji, Bułgarii i Moskwie, stolicy Rosji, nie podając żadnego powodu.

Reklama

"Jennifer Lopez zdecydowała się odwołać całą wiosenną trasę" - głosi oficjalny komunikat. Promotorzy koncertów nie wykluczają wystąpienia na drogę sądową przeciwko J.Lo.

"Jakikolwiek byłby to powód, powinna to wytłumaczyć. Nawet gdyby skłamała, byłoby to lepsze, niż nie podanie fanom żadnego powodu" - powiedziała Nina Girginova z bułgarskiej firmy Pick and More.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziecko | choinkę | Jennifer Lopez

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy